Jako że jest teraz więcej osób zapytam jeszcze raz. Ktoś wie czemu nie moge sie zalogowac na epic games? Pisze mi że jest bład polączenia. Zresetowałem router i nadal nie działa, pozniej myslałem że to jakis ich błąd ale na forum nic nie pisali. Miał ktos taki bład i wie jak to naprawić?
Ktoś wie czemu nie moge sie zalogowac na epic games? Pisze mi że jest bład polączenia. Zresetowałem router i nadal nie działa, pozniej myslałem że to jakis ich błąd ale na forum nic nie pisali. Miał ktos taki bład i wie jak to naprawić?
10
@GadulkiGembulki no beka
2
@kamilop Araujo
2
@Rewolucja123 nie wiem, nie widziałem ich wczoraj na meczu
0
Vamos Wiewiór Vamooos
1
@Gregsky10 Lenglet
0
To co Ter Stegena trzeba sprzedać?
3
Ja to sobie odpuszczę ten mecz Villarealu bo zaczęło mi sie chcieć spać
0
@Messibestplayerintheworld Varane nie miał jednak kontuzji w repce?
1
Gio Reyna przedłużył kontrakt z Bvb do 2025 roku
2
Nygus z Argentyny XD
0
Ekwador se pyknał Kolumbie 6-0 tak o XD
12
Ojazabale XDDDD
1
Gaya jest piękny. Come to Barca
0
Jako że jest teraz więcej osób zapytam jeszcze raz. Ktoś wie czemu nie moge sie zalogowac na epic games? Pisze mi że jest bład polączenia. Zresetowałem router i nadal nie działa, pozniej myslałem że to jakis ich błąd ale na forum nic nie pisali. Miał ktos taki bład i wie jak to naprawić?
0
Fornite to nie gra dla mnie
0
@Tom0VeB XD nie mam tego. Chciałem w fm pograć
0
Ktoś wie czemu nie moge sie zalogowac na epic games? Pisze mi że jest bład polączenia. Zresetowałem router i nadal nie działa, pozniej myslałem że to jakis ich błąd ale na forum nic nie pisali. Miał ktos taki bład i wie jak to naprawić?
2
Myślicie że na kolejną przerwę reprezentacyjną Dembélé (jeśli nie będzie miał kontuzji) dostanie powołanie?
0
Jak sie wymawia jego nazwisko ?
0
Skąd moge pobrać fm21 beta?
0
Orientuje sie ktoś czy 12 i 13 listopada bedzie wolne od szkoły?
0
@pikass14 Kruszwil czy to ty?
4
Coutinho juz trenuje
1
@Rewolucja123 no niestety zabawil sie w Ramosa z 2013
1
Potężny Ibra dał wczoraj 1 pkt Milanowi w 93 minucie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Fati podjął dobrą decyzję czy nie?
0
Jak widzicie nasz atak bez Fatiego ?
0
Fati popsuł mi dzień
0
@Rewolucja123 Analiza Dembélé będzie?