W najbliższym czasie mam zamiar zrobić tatuaż i zastanawiam się nad dwoma: Deadpool z jointem i flaszką a drugi to Michał Anioł z napisem na czole Family, z małym sztyletem na policzku i z kwiatem róży na szyji i te 3 rzeczy byłyby w kolorze ciemno błękitnym. Gdybyście mieli zrobić to który?
Wg mnie Pedri powinien iść na wypo do klubu z La ligi ale tylko tam gdzie ma zagwarantowane miejsce w składzie Dlaczego ? Mamy za dużo ofensywnych graczy i boje się że nie dostawalby minut a do tego ma dojść Depay. Póki jest Messi nie wróżę Pedriemu kariery w Barcy
0
Oceny obrońców City w dzisiejszym meczu:
Walker: 6.0 Ake: 6.3 Mendy: 6.3 Eric Garcia 6.4
0
@KamilZ 20 października chyba
2
To co? Taki atak na Niedzielę?
Messi
Fati Coutinho Dembélé
0
Za dokładnie miesiąc pierwsze El Clasico w tym sezonie
0
Jaką 11-stke na Niedzielę widzicie?
Neto
Alba Lenglet Pique Roberto
Pjanić Frenkie
Dembélé Griezmann Coutinho
Messi
0
Znacie jakieś konto na insta lub na TT na którym mogę znaleźć fajne grafiki piłkarskie?
0
Takie o pytanie Depay nam jest potrzeby?
0
Wie ktoś ile można powoływać piłkarzy na mecze la ligi? 23 czy 25?
0
Polecacie jakies fajne seriale?
1
@Barwindg dzieło sztuki
0
W najbliższym czasie mam zamiar zrobić tatuaż i zastanawiam się nad dwoma: Deadpool z jointem i flaszką a drugi to Michał Anioł z napisem na czole Family, z małym sztyletem na policzku i z kwiatem róży na szyji i te 3 rzeczy byłyby w kolorze ciemno błękitnym. Gdybyście mieli zrobić to który?
0
Kiedy gramy z Elche?
0
Będzie transmisja meczu z Girona na oficjalnym kanale Barcy na yt?
1
To jest dobre źródło?
1
Fabrizio Romano będzie dziś w RAC1!
Także, miejcie oczy szeroko otwarte
0
Podobno tylko 15 podpisów z Polski XDDD
0
@Janas11224 spokojnie, może jeszcze z innych krajów nie policzyli
0
Jeszcze pare minut i dowiemy się ile jest podpisów pod wotum nieufności
0
@lukas992 oficjalki od klubu jeszcze nie ma ale będzie bo Romano potwierdził:D
4
AAA MAMY GO PANIE I PANOWIE. Transfer bez ryzyka wkońcu jakiś dobry ruch zarządu
0
Cat radio to dobre źródło ?
7
Dokładnie rok temu Ansu Fati strzelił swojego pierwszego gola w barwach Barcelony na Camp Nou przeciwko Valencii
0
Jakiego obrońcę chcielibyście jako następcę Pikeja?
5
Wg mnie Pedri powinien iść na wypo do klubu z La ligi ale tylko tam gdzie ma zagwarantowane miejsce w składzie
Dlaczego ? Mamy za dużo ofensywnych graczy i boje się że nie dostawalby minut a do tego ma dojść Depay. Póki jest Messi nie wróżę Pedriemu kariery w Barcy
0
@pax bez przesady. Semedo go zjada
0
Malena albo Depaya bym u nas widział
21
Mbappe za Messiego i gra gitara
0
Rozpoczął sie juz mecz?
0
Orientuje się ktoś czy będzie można oglądać dzisiejszy mecz na oficjalnym kanale Barcy na yt?
1
Siema. Gdzie mogę obejrzeć jutrzejszy mecz Barcy?