11 września 2020, 17:53
43
Griezmann: "Chcę podziękować Coutinho, który oprócz tego, że jest świetnym piłkarzem, jest świetnym kolegą z drużyny."
10 września 2020, 00:03
0
@DaPi takie moje skromne marzenie 1. Chelsea 2. City 3. Lfc 4. Ledds 5. Arsenal 6. United
9 września 2020, 00:25
Mam jeszcze jedno pytanie co do źródeł bo ja jestem ciemny w te sprawy XD czy Sky sports to dobre źródło?
8 września 2020, 22:32
1
@masq ok dzięki
8 września 2020, 22:31
Czy AS to dobre źródło?
8 września 2020, 21:54
Griezmann sie obudził po golu
8 września 2020, 21:22
@MrShakira bardzo chaotyczny
7 września 2020, 01:46
@BarcaInfo to wypowiedź z dzisiaj?
4 września 2020, 21:33
3
Jak gra Depay? admini weźcie to zmiencie że od 15 znaków można dodać komentarz
3 września 2020, 23:41
6
N- Lautaro/GriezmannLP- Fati ŚPO- Messi PP- Dembélé DP- Thiago Frenkie Ale to byloby piękne
3 września 2020, 23:38
@l0Messini w Bayernie grał cały sezon na DP
3 września 2020, 23:25
@matirix20 ten atak i pomoc piękny, tylko przydałby sie śo lo i po
3 września 2020, 23:18
14
Wyobrażacie sobie u nas takich 2 defensywnych pomocników Thiago i Frenkie? To byłoby coś pięknego
3 września 2020, 00:31
@Mazi od samego początku byłem za Lautaro więc Lautaro, ale fajnie byłoby gdyby zeszli z ceny np 50 mln+ Vidal
2 września 2020, 20:34
21
Kurde ale mam ból dupy że United kupiło Van de beeka
2 września 2020, 09:06
@Veb1233 why? XD
30 sierpnia 2020, 01:53
@Malina1994 pewnie gdzieś rano
30 sierpnia 2020, 01:46
Wie ktoś może jak można pobrać football Managera mobile 2020 za darmo?
27 sierpnia 2020, 22:45
@IronSanHybrid smutne :(
27 sierpnia 2020, 22:41
Siema. Wie ktoś czy w tym okienku transferowym jest FFP?
27 sierpnia 2020, 20:51
@Lucky_Luke Jesusa bo potrzeba Napadziora a pomocników bedzie za dużo jak przyjdzie jeszcze Van de beek którego Koeman bardzo chce
26 sierpnia 2020, 23:21
@BarcaInfo tier 1?
26 sierpnia 2020, 20:31
Jaki skład byście zobaczyli w next sezonie bez Messiego? razem z realnymi transferami :D
26 sierpnia 2020, 19:31
@Kwiatek67 kibciem sie jest a nie bywa :D
26 sierpnia 2020, 16:46
2
Sergio Agüero zmienił nazwę swojego instagrama z (kunaguero10) na (kunaguero). Ja wiem, że to nic nie znaczy, ale
26 sierpnia 2020, 16:38
????[Catalunya Radio, RAC1, ESPN]Josep Maria Bartomeu porozmawia dziś z Leo Messim, spotkanie to ma wpłynąć na zmianę decyzji ArgentyńczykaJak wiarygodne są te źródła?
26 sierpnia 2020, 15:43
Co byście chcieli od City za Messiego? Tylko tak realnie XD
26 sierpnia 2020, 00:26
@BarcaInfo Ty to Daniel z Twittera?
24 sierpnia 2020, 21:30
Gdzie mogę znaleźć statystykę najskuteczniejszych bramkarzy z top 5 lig? ( Chodzi o obronione strzały)
21 sierpnia 2020, 00:57
Wiadomo kiedy losowanie terminarzu La liga 20/21 ?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
43
Griezmann: "Chcę podziękować Coutinho, który oprócz tego, że jest świetnym piłkarzem, jest świetnym kolegą z drużyny."
0
@DaPi takie moje skromne marzenie
1. Chelsea 2. City 3. Lfc 4. Ledds 5. Arsenal 6. United
0
Mam jeszcze jedno pytanie co do źródeł bo ja jestem ciemny w te sprawy XD czy Sky sports to dobre źródło?
1
@masq ok dzięki
0
Czy AS to dobre źródło?
0
Griezmann sie obudził po golu
0
@MrShakira bardzo chaotyczny
0
@BarcaInfo to wypowiedź z dzisiaj?
3
Jak gra Depay? admini weźcie to zmiencie że od 15 znaków można dodać komentarz
6
N- Lautaro/Griezmann
LP- Fati
ŚPO- Messi
PP- Dembélé
DP- Thiago Frenkie
Ale to byloby piękne
0
@l0Messini w Bayernie grał cały sezon na DP
1
@matirix20 ten atak i pomoc piękny, tylko przydałby sie śo lo i po
14
Wyobrażacie sobie u nas takich 2 defensywnych pomocników Thiago i Frenkie? To byłoby coś pięknego
0
@Mazi od samego początku byłem za Lautaro więc Lautaro, ale fajnie byłoby gdyby zeszli z ceny np 50 mln+ Vidal
21
Kurde ale mam ból dupy że United kupiło Van de beeka
0
@Veb1233 why? XD
0
@Malina1994 pewnie gdzieś rano
0
Wie ktoś może jak można pobrać football Managera mobile 2020 za darmo?
1
@IronSanHybrid smutne :(
0
Siema. Wie ktoś czy w tym okienku transferowym jest FFP?
0
@Lucky_Luke Jesusa bo potrzeba Napadziora a pomocników bedzie za dużo jak przyjdzie jeszcze Van de beek którego Koeman bardzo chce
0
@BarcaInfo tier 1?
0
Jaki skład byście zobaczyli w next sezonie bez Messiego? razem z realnymi transferami :D
1
@Kwiatek67 kibciem sie jest a nie bywa :D
2
Sergio Agüero zmienił nazwę swojego instagrama z (kunaguero10) na (kunaguero).
Ja wiem, że to nic nie znaczy, ale
0
????[Catalunya Radio, RAC1, ESPN]
Josep Maria Bartomeu porozmawia dziś z Leo Messim, spotkanie to ma wpłynąć na zmianę decyzji Argentyńczyka
Jak wiarygodne są te źródła?
0
Co byście chcieli od City za Messiego? Tylko tak realnie XD
0
@BarcaInfo Ty to Daniel z Twittera?
0
Gdzie mogę znaleźć statystykę najskuteczniejszych bramkarzy z top 5 lig? ( Chodzi o obronione strzały)
2
Wiadomo kiedy losowanie terminarzu La liga 20/21 ?