@MichVeB w Barcy B jest Moriba, który bardzo przypomina Pogbe. Wolałbym stawiać na młodzież niż kupować zawodników na niepotrzebne pozycje za duże miliony
@MichVeB Podobno Upamecano gra z kontuzją kolana, boje się ze byłby to 2 Umtiti. Lepsza opcja byłby Konate albo Eric Garcia. Ale i tak dla mnie jedyną opcją jest de ligt, ale raczej to tylko marzenie. Szkoda...
Ja bym z chęcią wymienił Coutinho na Ndombele. Popatrzcie na Real, oni mają 3 silnych zawodników w pomocy i dominują. Ndombele jest nam bardzo potrzebny jeśli chcemy dominować w środku pola Arthur Frenkie Ndombele Do ataku Tylko i wyłącznie Lautaro, Neymara nie kupować ponieważ mamy Fatiego Griezmanna Dembéle( mam nadzieję że sie nie połamie znowu XD) Messi Trinaco i Suarez Najbardziej trzeba odświeżyć obrone Sprzedać Firpo(albo dac mu jeszcze szanse) ale i tak wolałbym aby kupili na lewą stronę Gaye lub Grimaldo. Jeśli chodzi o prawa obrone to zostawić narazie, za rok przyjdzie Emerson i będą walczyć o skład z semedo. I teraz środek obrony Pique Lenglet araujo Todibo Umtiti Do sprzedania Umtiti, Araujo na wypożyczenie i zostaje nam Pique Lenglet Todibo i do tej trójki kupiłbym Upamecano No i bramkarze bez zmian. Griezmann Lautaro Messi Arthur Frenkie Ndombele Gaya Lenglet Upamecano Semedo Mats
@Scross on nie napisał ze jest najlepszym, tylko jednym z najlepszych i ja sie z nim zgadzam. Wiadomo ma gorszy okres ale to nie oznacza że juz do końca kariery bedzie w gorszej formie, on musi przyjść do Barcy bo idealnie do nas pasuje i tam sie rozwinie
Granie na 2 napastników nie jest złym rozwiązaniem. Moglibyśmy grać tak: Formacja 4312 Suarez Lautaro Messi Arthur Frenkie Vidal/Alena/ transfer Grimaldo Lenglet Upamecano Semedo Mats Myślę ze taki skład byłby naprawdę spoko Upamecano 60mln Grimaldo z 50 mln Lautaro 111( lub mniej kasy i zawodnik)
@CulesBarcelion Nic nie pokazał ? Chłop gra 1 sezon w poważniej piłce i strzelił 11 goli, to ze ma teraz spadek formy to nie znaczy ze do końca kariery będzie średni. Kibice Barcy to kibice sukcesu, od początku sezonu do zimy grał bardzo dobrze i każdy go chciał teraz gra średnio i mówią ze za słaby no ludzie ku**wa XD
Według mnie Barca powinna wzmocnić 4 pozycje Lewa obrona-Alaba to spoko rozwiązanie ale jest drogi, lepszym wyborem bedzie Grimaldo który jest młodszy o 2 3 lata i będzie tańszy Środek obrony Upamecano klauzulę ma chyba 60 mln, jeśli nie on to Romagnoli filar obrony Milanu, najlepszy piłkarz w tym sezonie rossonerich albo ten młody z Lazio Brazylijczyk nie pamiętam jak on sie nazywał Środek pomocy w lato przyjdzie Matheus Fernanades, Alena jest puiq, pozbyć sie starych dziadków Lewe skrzydło tylko i wyłącznie Neymar Napastnik bardzo chciałbym Lautaro on ma wszystko szybkość, drybilng, ustawianie sie, granie tyłem do bramki, strzelić też umie, wiadomo każdy by go chciał lecz kasa boli Innym rozwiązaniem będzie Jesus, jest tańszy lub może byc też Rafael leao, oglądam gre Milanu i chłopak jest to kozacki, może za dużo goli nie strzela ale jakby sie rozwinął ładnie to kto wie.
8
Za kim jesteście w finale Psg vs Bayern?
Ja osobiście życzę Neymarowi wygrania :)
4
Marzy mi sie Garcia i Van de beek
0
@kamilop PUIG FDJ VDB o wiele lepiej
0
@messi564 van de beek rezerwowy? XD
1
Ale bym chciał Erica Garcie u nas
0
@BarcaInfo kto siedział w tym samochodzie?
6
Mam nadzieję że Pep pokaże kto tu jest najlepszy
33
Lenglet to profesor.
0
@YoungMan no i jakbys skład ułożył?
0
@bulbo74 mi sie wydaje że nawet tam nie wypali
4
@barteq co najmniej dobry? Oglądasz wgl mecze Barcy? Chłop gra piach totalny
0
Cześć. Macie jakieś informacje dotyczące Pedriego i Trincão ? Kiedy dołącza do drużyny? Pedri już skończył lige a Trincão kończy w Piątek :)
0
Mamy Moribe za darmo który gra podobnie jak Pogba
1
@Coutinho007 to chyba dobrze:))
0
@MichVeB w Barcy B jest Moriba, który bardzo przypomina Pogbe. Wolałbym stawiać na młodzież niż kupować zawodników na niepotrzebne pozycje za duże miliony
0
@MichVeB Podobno Upamecano gra z kontuzją kolana, boje się ze byłby to 2 Umtiti. Lepsza opcja byłby Konate albo Eric Garcia. Ale i tak dla mnie jedyną opcją jest de ligt, ale raczej to tylko marzenie. Szkoda...
1
@PaCo szczerze to wolałbym taką pomoc
Pedri Frenkie Puig.
3
Puig Frenkie Pedri ale to będzie latało :)
0
@pax Lenglet w tamtym sezonie był kocurem, a tym trochę gorzej( przed wstrzymaniem ligi) teraz po restarcie nasz najlepszy obrońca
4
Gdyby Juventus wyrazil chęc sprzedania de Ligta to on powinien byc priorytetem. Kapitalny obrońca na lata, przyszły kapitan reprezentacji Holandii
1
Ja bym z chęcią wymienił Coutinho na Ndombele. Popatrzcie na Real, oni mają 3 silnych zawodników w pomocy i dominują. Ndombele jest nam bardzo potrzebny jeśli chcemy dominować w środku pola
Arthur Frenkie Ndombele
Do ataku Tylko i wyłącznie Lautaro, Neymara nie kupować ponieważ mamy Fatiego Griezmanna Dembéle( mam nadzieję że sie nie połamie znowu XD) Messi Trinaco i Suarez
Najbardziej trzeba odświeżyć obrone
Sprzedać Firpo(albo dac mu jeszcze szanse) ale i tak wolałbym aby kupili na lewą stronę Gaye lub Grimaldo. Jeśli chodzi o prawa obrone to zostawić narazie, za rok przyjdzie Emerson i będą walczyć o skład z semedo. I teraz środek obrony Pique Lenglet araujo Todibo Umtiti
Do sprzedania Umtiti, Araujo na wypożyczenie i zostaje nam Pique Lenglet Todibo i do tej trójki kupiłbym Upamecano
No i bramkarze bez zmian.
Griezmann Lautaro Messi
Arthur Frenkie Ndombele
Gaya Lenglet Upamecano Semedo
Mats
1
@Scross on nie napisał ze jest najlepszym, tylko jednym z najlepszych i ja sie z nim zgadzam. Wiadomo ma gorszy okres ale to nie oznacza że juz do końca kariery bedzie w gorszej formie, on musi przyjść do Barcy bo idealnie do nas pasuje i tam sie rozwinie
0
Granie na 2 napastników nie jest złym rozwiązaniem. Moglibyśmy grać tak:
Formacja 4312
Suarez Lautaro
Messi
Arthur Frenkie Vidal/Alena/ transfer
Grimaldo Lenglet Upamecano Semedo
Mats
Myślę ze taki skład byłby naprawdę spoko
Upamecano 60mln
Grimaldo z 50 mln
Lautaro 111( lub mniej kasy i zawodnik)
0
@CulesBarcelion Nic nie pokazał ? Chłop gra 1 sezon w poważniej piłce i strzelił 11 goli, to ze ma teraz spadek formy to nie znaczy ze do końca kariery będzie średni. Kibice Barcy to kibice sukcesu, od początku sezonu do zimy grał bardzo dobrze i każdy go chciał teraz gra średnio i mówią ze za słaby no ludzie ku**wa XD
1
Według mnie Barca powinna wzmocnić 4 pozycje
Lewa obrona-Alaba to spoko rozwiązanie ale jest drogi, lepszym wyborem bedzie Grimaldo który jest młodszy o 2 3 lata i będzie tańszy
Środek obrony Upamecano klauzulę ma chyba 60 mln, jeśli nie on to Romagnoli filar obrony Milanu, najlepszy piłkarz w tym sezonie rossonerich albo ten młody z Lazio Brazylijczyk nie pamiętam jak on sie nazywał
Środek pomocy w lato przyjdzie Matheus Fernanades, Alena jest puiq, pozbyć sie starych dziadków
Lewe skrzydło tylko i wyłącznie Neymar
Napastnik bardzo chciałbym Lautaro on ma wszystko szybkość, drybilng, ustawianie sie, granie tyłem do bramki, strzelić też umie, wiadomo każdy by go chciał lecz kasa boli
Innym rozwiązaniem będzie Jesus, jest tańszy lub może byc też Rafael leao, oglądam gre Milanu i chłopak jest to kozacki, może za dużo goli nie strzela ale jakby sie rozwinął ładnie to kto wie.
0
@Naker Griezmann Umtiti?
15
Upamecano better
0
@Avada Kedavra Jak tam tylko Odegaard miałby szanse grać w 1 składzie
1
@lj89 taaa... i w ataku grać Fati Braitwhite Griezmann? XD
0
@Batys mamy Griezmanna a prawdziwa 9 przyjdzie w Lato