1

@kolagadawid xDDD Arthur a Busi to dwa różne typy. Busi od spraw defensywnych a Arthur od ofensywnych

0

@Nazio87 dembele tak

3

Ja czekam na Emersona to będzie nowy Alves
Szybki Dobry w ofensywie i w defensywie

0

@DonAndresFCB Musi być Koeman, chłop ma jaja i umie sie drzeć na swoich piłkarzy i do tego jest holendrem i trenował juz frenkiego i wie gdzie mu najlepiej
Juz sie nie mg doczekać 2 artykułów na FcBarca.com
1. Ernesto Valverde nie jest juz trenerem Barcy!!
2. Ronald Koeman nowym trenerem Barcelony

3

@SinMistico messi w takim meczu bedzie hasał nawet gdy będzie go 5 osób kryło

23

...............................MATS...........................
Roberto.....Umtiti.........Lenglet......Firpo
...........................De Jong.............................
..........Arthur............................Rakitić.........
.......Messi............Suarez.........Griezmann..
Taki skład chciałbym zobaczyć

4

Dembele sprzedać (100)
Coutinho(nie pamiętam ile Bayern musi zapłacić ale chyba 120)
Mamy juz okolo 200
W skarbonce cos pewnie mają
Kupić Lautaro co ten gość odpierdziela to ja nie mam pytań, dzis 2 gole
I kupić Sancho

12

Sorki Marco ale nie pokonasz najlepszego bramkarza na świecie
Chyba ze jakiś osioł z lini obrony popełni błąd xD

1

@oZinho oby nie

0

Kupić Lautaro, Fabiana, Škriniara
Sprzedać Rakiete, Suarez, Vidala,
Z młodzików dac do 1 składu Pereza, Puiqa i bedzie git

0

@preemo głupi ale i tak mój ulubiony obrońca

1

Firpo dzisiaj kocur
Oby więcej grał

2

Mats-Alba Lenglet Pique Semedo
Vidal Alena Frenkie
Messi Griezmann Fati

2

@Pustelnik i po co drążyć temat wtedy gdy są wyniki? Od 7 meczów nie przegraliśmy a i tak po sezonie przychodzi Koeman więc będzie git

2

Trofeum Yasinha*
Poprawcie to bo oczy bolą xD

0

Najlepsi na świecie

1

Ja bym chciał aby Waldek ustawil taki skład
4231 (szeroko)
Mats
alba Lenglet Pique Semedo
De jong Arthur
Messi Griezmann Dembélé
Suarez

I teraz pytanie
Czy Arthur poradziłby sobie jako defensywny pomocnik? Bo nie chciałbym aby Arthur siedzial na ławce, on musi grać.

14

Koeman, Roberto Martinez, Erik ten hag
Innego trenera nie widzę u nas

0

@krzychu1526 taaakk

0

Suarezzzzzzzzzzzzzzzzzzz

0

@Roobo lepszy remis niz w dupe penis

1

Siema, na trybunach jest Roberto Martinez
Wiadomo z jakiego powodu jest na Camp nou?

0

Naprawdę trza szukać młodych i doświadczonych na europejskich salonach defensorów (22-25 lat) i wg mnie kandydaci do zastąpienia Pique to:
Sule, lindelof, Marqinous ten z Psg, Rugani, Romagnoli
Z tych wymienionych najbardziej chciałbym Sule( sliny, wysoki, dość szybki, weteran i do tego Niemiec razem z Matsem na boisku by sie dogadywli bez słów) 2 opcją jest Lindelof ale nw czy united chcialoby go puścić i 3 opcje myślę ze na spokojnie by sie dogadali jest Rugani tez bardzo dobry defensor.
Osobiście chciałbym aby Barca postarała sie ściągnąć Fabiana Ruiza, wtedy de jong gralby na swojej ulubionej pozycji czyli śpd
Arthur De jong Fabian ta pomoc by zjadala każdego.

0

@liberoFCB on wrócił po kontuzji, daj mu czas (jeśli w tym czasie znowu nie złapie kontuzji) Oby nie złapał

1

@Catalanian1991 Atak
Dembele Antek Messi

0

@Naturopata vidal to nie śpo
Jak już to tak lepiej by było
Rakitić De jong Vidal
Arthur
Suarez Griezmann

2

@arraco on to sie 2 lata kompromituje xD

0

@VenoM on tam grał bardzo długo XDD

1

Griezmann Suarez Messi
Innego tercetu nie widzę

20

Ale bym chciał Koemana jako trenera Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?