Trener Cadizu po meczu z Barcą: "Jestesmy świadomi jak wielkie długi ma Barcelona i postanowiliśmy posprzątać po sobie szatnie, aby nasz rywal nie musiał wydawać pieniędzy na sprzątaczki"~ Mówił Trener Cadiz zapytany o zachowanie swojej drużyny
@barcelonaLM nie no ten Garcia to przehajpowany dzieciak. Na zamiennika może być ale nie na najlepsze potęgi w Europie. Przydałaby się taki Kounde u nas. Messi na 9? XD
Wczoraj miałem wyebane na ten mecz i mówiłem sobie bedzie co będzie i tyle. Dzisiaj wstaje i noga sama mi lata xD możemy nawet przegrać ale nie skompromitować się
Czaijcie że Donnarumma ma 21 lat a gra już 6 sezon w Milanie? I w każdym z tych sezonów miał 30+ meczów rozegranych w samej lidze. Ciekawe czy zostanie w Milanie do końca kariery.
@TylkoBarca7273 ból szyji to najgorsze gówno jakie może być. Nieraz jak bolało to przespałem z godzinkę i po problemie a dzisiaj czułem się jak kiedyś gdy miałem kamienia w nerce xD
Nie ma to jak być niewyspany w Poniedziałek a najgorsze jest w tym że przez prawie całą noc nie moglem spać bo mnie szyja bolała. O 7 zasnąłem i i 8 30 musiałem wstawać na zawodowe :(
0
Jak Atalanta przegra z Realem z taka kadra to ja nie wiem xD
0
@Adamski69 Moriba za Buskesca Trincão za Dembélé Mingueza za Lengleta
11
Trener Cadizu po meczu z Barcą:
"Jestesmy świadomi jak wielkie długi ma Barcelona i postanowiliśmy posprzątać po sobie szatnie, aby nasz rywal nie musiał wydawać pieniędzy na sprzątaczki"~ Mówił Trener Cadiz zapytany o zachowanie swojej drużyny
0
@Ghazul3293 xDD Buskec
0
@ksobi ty tak serio?
8
Według tego jasnowidza z Twittera przejdziemy jedną z największych rewolucji i w 2024 roku wygramy 6 pucharów. Ez? XDD
2
Ten typ ze snami dał twetta i w rewanżu 3-0 w dupe dostaniemy. Ciekawe czy trafi
0
@Abominacja kluczowe podania na korzyść Desta
0
Podobało mi się to darcie japy przez Pique w polu karnym. Kapitanem byłby zajebistym ale piłkarzem już nie...
0
@barcelonaLM nie no ten Garcia to przehajpowany dzieciak. Na zamiennika może być ale nie na najlepsze potęgi w Europie. Przydałaby się taki Kounde u nas. Messi na 9? XD
2
Wczoraj miałem wyebane na ten mecz i mówiłem sobie bedzie co będzie i tyle. Dzisiaj wstaje i noga sama mi lata xD możemy nawet przegrać ale nie skompromitować się
20
Czaijcie że Donnarumma ma 21 lat a gra już 6 sezon w Milanie? I w każdym z tych sezonów miał 30+ meczów rozegranych w samej lidze. Ciekawe czy zostanie w Milanie do końca kariery.
2
@Borys811 mingueza to raczej nie xD
4
Dobra dawać mi juz te żabojady
0
Z tym Upamecano w Bayernie to oficjalnie?
0
@Encore cała drużyna*
1
Słodkiego i smacznego życzę w ten tłusty czwartek. Tylko pamiętajcie Z UMIAREM
0
@DwieTony o jezu. Myślałem że puchary krajowe xD
0
Neymar zszedł z boiska z powodu kontuzji w meczu z Caen. Za tydzień PSG gra z Barceloną!
3
@VamosRakieta nie w tą bramkę...
0
@sendesara a dekada to nie 10 lat przypadkiem? XD
1
@Karolina109 miesiąc znowu
2
Oby Getafe wykorzystało braki kadrowe Realu i urwali im punkty
0
@TylkoBarca7273 ból szyji to najgorsze gówno jakie może być. Nieraz jak bolało to przespałem z godzinkę i po problemie a dzisiaj czułem się jak kiedyś gdy miałem kamienia w nerce xD
0
@Chaoss oj tak. Tylko żebyście nie mieli koszmarów
0
@kombo13 Merino nie byłby zły ale pewnie drogi a takto z tańszych opcji na te 2-3 lata to myślę ze Wijnaldum za darmo w lato tez byłba fajna opcja
6
Nie ma to jak być niewyspany w Poniedziałek a najgorsze jest w tym że przez prawie całą noc nie moglem spać bo mnie szyja bolała. O 7 zasnąłem i i 8 30 musiałem wstawać na zawodowe :(
1
Ktoś wie czemu Betis zrobił 6 zmian?
1
@Coutinho007 na Betis dalbym jeszcze podstawę i na półfinał pk a dopiero na Alaves dac odpocząć kilku zawodnikom
1
@czółkovsky miło sie to ogląda