0

Jak Atalanta przegra z Realem z taka kadra to ja nie wiem xD

0

@Adamski69 Moriba za Buskesca Trincão za Dembélé Mingueza za Lengleta

11

Trener Cadizu po meczu z Barcą:
"Jestesmy świadomi jak wielkie długi ma Barcelona i postanowiliśmy posprzątać po sobie szatnie, aby nasz rywal nie musiał wydawać pieniędzy na sprzątaczki"~ Mówił Trener Cadiz zapytany o zachowanie swojej drużyny

0

@Ghazul3293 xDD Buskec

0

@ksobi ty tak serio?

8

Według tego jasnowidza z Twittera przejdziemy jedną z największych rewolucji i w 2024 roku wygramy 6 pucharów. Ez? XDD

2

Ten typ ze snami dał twetta i w rewanżu 3-0 w dupe dostaniemy. Ciekawe czy trafi

0

@Abominacja kluczowe podania na korzyść Desta

0

Podobało mi się to darcie japy przez Pique w polu karnym. Kapitanem byłby zajebistym ale piłkarzem już nie...

0

@barcelonaLM nie no ten Garcia to przehajpowany dzieciak. Na zamiennika może być ale nie na najlepsze potęgi w Europie. Przydałaby się taki Kounde u nas. Messi na 9? XD

2

Wczoraj miałem wyebane na ten mecz i mówiłem sobie bedzie co będzie i tyle. Dzisiaj wstaje i noga sama mi lata xD możemy nawet przegrać ale nie skompromitować się

20

Czaijcie że Donnarumma ma 21 lat a gra już 6 sezon w Milanie? I w każdym z tych sezonów miał 30+ meczów rozegranych w samej lidze. Ciekawe czy zostanie w Milanie do końca kariery.

2

@Borys811 mingueza to raczej nie xD

4

Dobra dawać mi juz te żabojady

0

Z tym Upamecano w Bayernie to oficjalnie?

0

@Encore cała drużyna*

1

Słodkiego i smacznego życzę w ten tłusty czwartek. Tylko pamiętajcie Z UMIAREM

0

@DwieTony o jezu. Myślałem że puchary krajowe xD

0

Neymar zszedł z boiska z powodu kontuzji w meczu z Caen. Za tydzień PSG gra z Barceloną!

3

@VamosRakieta nie w tą bramkę...

0

@sendesara a dekada to nie 10 lat przypadkiem? XD

1

@Karolina109 miesiąc znowu

2

Oby Getafe wykorzystało braki kadrowe Realu i urwali im punkty

0

@TylkoBarca7273 ból szyji to najgorsze gówno jakie może być. Nieraz jak bolało to przespałem z godzinkę i po problemie a dzisiaj czułem się jak kiedyś gdy miałem kamienia w nerce xD

0

@Chaoss oj tak. Tylko żebyście nie mieli koszmarów

0

@kombo13 Merino nie byłby zły ale pewnie drogi a takto z tańszych opcji na te 2-3 lata to myślę ze Wijnaldum za darmo w lato tez byłba fajna opcja

6

Nie ma to jak być niewyspany w Poniedziałek a najgorsze jest w tym że przez prawie całą noc nie moglem spać bo mnie szyja bolała. O 7 zasnąłem i i 8 30 musiałem wstawać na zawodowe :(

1

Ktoś wie czemu Betis zrobił 6 zmian?

1

@Coutinho007 na Betis dalbym jeszcze podstawę i na półfinał pk a dopiero na Alaves dac odpocząć kilku zawodnikom

1

@czółkovsky miło sie to ogląda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?