10 grudnia 2021, 13:12
0
Była już ta bomba od Josepa?
10 grudnia 2021, 01:07
4
@PatrychoO Messi
10 grudnia 2021, 01:03
6
David Villa & Pedro Rodriguez= Ansu Fati & Ferran Torres To byłoby piękne
9 grudnia 2021, 09:23
Potnę się jeśli Legia dzisiaj wygra i w 1/16 zagra z nami i nas wyrzuci xD
8 grudnia 2021, 21:23
Witaj Ligo Europy Benfica 2 :(
8 grudnia 2021, 21:21
@marcinK0000 śnieg
6 grudnia 2021, 16:14
2
@KrwawiaceoczyVEB powrót Las Palmas i Malagi marzenie
6 grudnia 2021, 11:30
@Mario96w akurat stoję na parkingu, podczas jazdy nie korzystam z telefonu ;)
6 grudnia 2021, 11:28
@Medium dobra już nie będę myślał, przepraszam pana bardzo. Mam nadzieję że pan wybaczy :(
6 grudnia 2021, 11:23
Siedzę sobie w aucie i tak myślę o tej naszej Barcelonie i naszło mnie pytanie. Wasze top 3 wymarzonych transferów do Barcy? Odemnie dwóch pięknych Włochów czyli Barella i Chiesa oraz potężny Niemiec Karim Adeyemi
6 grudnia 2021, 06:21
@LionelM95 u mnie kwarantanny nie ma, choć była w tamtym tygodniu już poraz 3 w tym roku szkolnym xD a ostatnio siostrze zachciało się samochód kupować a dzisiaj z nią jadę do Łodzi po odbiór
6 grudnia 2021, 06:16
Uwielbiam moją siostre xD przez nią nie muszę iść do szkoły :D
5 grudnia 2021, 21:52
Kto jest obecnie najlepszym piłkarzem Barcelony według was?
5 grudnia 2021, 06:16
1
@norbi77 prawda Nie sądzisz że Dr. Jared przypomina Varana? xD
5 grudnia 2021, 02:13
Kocham serial the good doctor
4 grudnia 2021, 18:31
Boję się oglądać meczu w środę xD będzie chyba trzeba kupić co nieco bo na trzeźwo nie będę tego oglądał
3 grudnia 2021, 23:42
@PIWOSZ89 Harnaś 2.50 ice tea ze 3 zł ale polecam kupić najlepiej z 2 czteropaki i 2 ice tea to wyjdzie z 20 zł może
3 grudnia 2021, 23:36
Polecam Harnaś ice tea Trzeba wlać do kubka harnasia i ice teaNic lepszego nie piliście
3 grudnia 2021, 02:48
@AmigoBlancos Sevilla-Villarreal- 2-2Barca-Betis-2-0 Atleti-Mallorca-3-0Sociedad-Real Madrid-1-1
2 grudnia 2021, 17:32
@Ronmes ostatnio byłem i wziął 60
2 grudnia 2021, 09:53
@abram3k Ansu na 30 prób robi 25 goli
29 listopada 2021, 22:42
@Sau_Ron Psg wygrywa Potrójna koronę i #LM8
29 listopada 2021, 22:32
@TylkoBarca7273 jednak jest xD
29 listopada 2021, 22:31
@MESSIah16 nie ma żadnego filmu o Pele
29 listopada 2021, 12:10
Dzisiaj będzie wybrany zwycięzca Puskas Award?
28 listopada 2021, 14:59
45
Psy szczekają Messi jedzie dalej
26 listopada 2021, 10:20
Komentarz usunięty przez użytkownika
25 listopada 2021, 12:36
5
Netlifx dodał film dokumentalny o reprezentacji Włoch na euro 2020 i była rozmowa Pessiny z DonnrummąPessina: Wczoraj śnił mi się BusquetsDonna: tak?Pessina: był ze mną w łóżkuDonna: założył ci siatkę? XDDD
23 listopada 2021, 23:22
Araújo Nico Frenkie Fati Pedri Gavi Adeyemi (mam nadzieję) z tego będzie można zrobić potężny skład za 2-3 lata
23 listopada 2021, 23:03
17
Oficjalnie: Leo Messi nie leci na galę Złotej Piłki do ParyżaPrzyjedzie samochodem, ze względu na fakt, że mieszka w Paryżu
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Była już ta bomba od Josepa?
4
@PatrychoO Messi
6
David Villa & Pedro Rodriguez= Ansu Fati & Ferran Torres
To byłoby piękne
4
Potnę się jeśli Legia dzisiaj wygra i w 1/16 zagra z nami i nas wyrzuci xD
0
Witaj Ligo Europy
Benfica 2 :(
0
@marcinK0000 śnieg
2
@KrwawiaceoczyVEB powrót Las Palmas i Malagi marzenie
0
@Mario96w akurat stoję na parkingu, podczas jazdy nie korzystam z telefonu ;)
0
@Medium dobra już nie będę myślał, przepraszam pana bardzo. Mam nadzieję że pan wybaczy :(
0
Siedzę sobie w aucie i tak myślę o tej naszej Barcelonie i naszło mnie pytanie. Wasze top 3 wymarzonych transferów do Barcy?
Odemnie dwóch pięknych Włochów czyli Barella i Chiesa oraz potężny Niemiec Karim Adeyemi
0
@LionelM95 u mnie kwarantanny nie ma, choć była w tamtym tygodniu już poraz 3 w tym roku szkolnym xD a ostatnio siostrze zachciało się samochód kupować a dzisiaj z nią jadę do Łodzi po odbiór
0
Uwielbiam moją siostre xD przez nią nie muszę iść do szkoły :D
0
Kto jest obecnie najlepszym piłkarzem Barcelony według was?
1
@norbi77 prawda
Nie sądzisz że Dr. Jared przypomina Varana? xD
2
Kocham serial the good doctor
0
Boję się oglądać meczu w środę xD będzie chyba trzeba kupić co nieco bo na trzeźwo nie będę tego oglądał
0
@PIWOSZ89 Harnaś 2.50 ice tea ze 3 zł ale polecam kupić najlepiej z 2 czteropaki i 2 ice tea to wyjdzie z 20 zł może
0
Polecam Harnaś ice tea
Trzeba wlać do kubka harnasia i ice tea
Nic lepszego nie piliście
0
@AmigoBlancos
Sevilla-Villarreal- 2-2
Barca-Betis-2-0
Atleti-Mallorca-3-0
Sociedad-Real Madrid-1-1
0
@Ronmes ostatnio byłem i wziął 60
2
@abram3k Ansu na 30 prób robi 25 goli
0
@Sau_Ron Psg wygrywa Potrójna koronę i #LM8
0
@TylkoBarca7273 jednak jest xD
0
@MESSIah16 nie ma żadnego filmu o Pele
2
Dzisiaj będzie wybrany zwycięzca Puskas Award?
45
Psy szczekają Messi jedzie dalej
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
Netlifx dodał film dokumentalny o reprezentacji Włoch na euro 2020 i była rozmowa Pessiny z Donnrummą
Pessina: Wczoraj śnił mi się Busquets
Donna: tak?
Pessina: był ze mną w łóżku
Donna: założył ci siatkę?
XDDD
0
Araújo Nico Frenkie Fati Pedri Gavi Adeyemi (mam nadzieję) z tego będzie można zrobić potężny skład za 2-3 lata
17
Oficjalnie: Leo Messi nie leci na galę Złotej Piłki do Paryża
Przyjedzie samochodem, ze względu na fakt, że mieszka w Paryżu