0

@Mr8lack jeśli kibic Barcy to kup mu Lego Camp Nou, tylko jest cholernie drogie xD

5

Ferran wczoraj jak David Villa z Realem w bodajże 2012 roku. Mam nadzieję że Ferran wniesie tyle samo co Villa lecz na dużo dłużej

87

Zadzwoniłem do babci aby złożyć jej życzenia na dzień Babci no i mówię wszystkiego najlepszego z okazji dnia babci a ona dziękuję nawzajem xDDDDDD

0

@Rysiu no sorry bardzo ale inaczej tego nie widzę chyba że powrót do 3142(przez jakiś czas to działało) z Xavim mogłoby to zadziałać dłużej
Mats
Eric Araújo Pau/Laporte
Merino
Porro/Dest Nico Pedri Gaya
Depay Torres

0

Dobra to tak:
Aston Villa wykupi Coutinho- 40M
Trzeba sprzedać Frenkiego- minimum 50M
Neto- 5/10M
Umtiti- wypożyczenie/sprzedaż
Nie podpisywać kontraktu z Roberto
Byle gdzie oddać Luuka
Mam nadzieję że sprzedadzą Dembélé w tym oknie za chociaż 15M
Sprzedać Mingueze- 10M

Kupić Merino, Porro(chyba że jakoś Desta obudzić xD), Gaye i Pau Torresa/Laporte Zakarie/Kessiego podpisać bo kończy im się kontrakt
Jeśli podobno stać ich na Haalanda to na tę piątkę też xD
Teraz co do składu
Formacja: 4-1-2-1-2 (nie ma sensu grać formacją ze skrzydłowymi, bo ich nie mamy a kase trzeba przeznaczyć głównie na obrone
GK- Ter Stegen
PO/ŚO/LO- Porro/Dest; Araújo Pau Torres/Laporte; Gaya
ŚPD- Merino
ŚP- Nico Pedri
ŚPO- Gavi
N- Depay Torres
ps. Tak wiem że Depay słabo gra, ale ja dalej w niego wierzę i mam nadzieję że się odnajdzie.

Co do Fatiego to jak wyzdrowieje wpuszczać go na 5/10 minut przez ileś tam meczów, później coraz więcej minut a nie jak teraz: wraca po 2 miesiącach i gra średnio 45 minut. Jeśli złapie rytm i nie będzie żadnych problemów wracać do 433.

Takie o to moje przemyślenia a teraz trza iść spać żeby rano wstać

1

@taris oj tak Merino top piłkarz

0

@agaFCB tier 3 więc dupy nie urywa

5

@BulaKG zostawiam

0

@Pilka_jest_okragla Alemany to załatwi

14

Mandi jak ja cie kur**a nienawidzę

6

@kkbarca 31 goli 23 asysty w 4 sezony...
Messi takie staty robi w 1 sezon

3

Ale bym se zjadł bułki albo chlebek prosto z pieca. Takie ciepluśkie

2

Wiecie kiedy miał miejsce ostatni raz, gdy Atletico Madryt pokonało drużynę z La Liga (pierwszej ligi) w rozgrywkach Pucharu Króla? W sezonie 16/17, jeszcze na... Estadio Vincente Calderon.

0

@HERORICH2 na czym?

0

Kto jest waszym ulubionym piłkarzem z aktualnej kadry Barcy?

0

Dzisiaj konferencja premiera?

0

@xSZYMONOx zagubieni w kosmosie, cobra kai, the walking dead, Lupin, teen Wolf

27

Ręka Ronalda Araujo jest już prawie całkowicie zagojona. Bez problemu zagra w meczu z Athleticiem.

~Sport

0

@Rewolucja123 z takim samym rezultatem jak było z Neymarem?

1

W 1 kolejce Pucharu Afryki padło aż 9 wyników 1-0 na 12 meczów, pozostałe wyniki to 2-1 i 2 razy 0-0. W 2 kolejce wyglądało to dużo lepiej. Wczoraj zaczęli 3 kolejkę i padły 2 wyniki 1-1. Taki 2/10 ten turniej

22

Umtiti kontuzja xDDDDD

2

@Kamiloza91 nie bo ligi mistrzów nie wygrają

0

Zakładając że Araújo zarabia te 900 tys euro to ile byście mu dali teraz?

0

Everton zwolnił Beniteza. Może Valverde?

10

@Janas11224 Xavi=Iniesta>Modrić i koniec tematu

0

Miałem wczoraj 3 dawkę i ręka napieprza jak porypana. Najgorsza dawka do tej pory...

0

@Kamiloza91 liga i puchar króla, jeśli przyjdzie Gaya, jakiś środkowy obrońca i ,,9"

0

@amanter jedyną normalną aplikacją odnośnie statystyk,ocen itd jest FotMob

0

@ElTomas Kessie czy Zakaria są do wyciągnięcia za darmo

0

Czekać na Dembélé jak czekał Real na Viniego czy definitywny out?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?