@Rysiu no sorry bardzo ale inaczej tego nie widzę chyba że powrót do 3142(przez jakiś czas to działało) z Xavim mogłoby to zadziałać dłużej Mats Eric Araújo Pau/Laporte Merino Porro/Dest Nico Pedri Gaya Depay Torres
Dobra to tak: Aston Villa wykupi Coutinho- 40M Trzeba sprzedać Frenkiego- minimum 50M Neto- 5/10M Umtiti- wypożyczenie/sprzedaż Nie podpisywać kontraktu z Roberto Byle gdzie oddać Luuka Mam nadzieję że sprzedadzą Dembélé w tym oknie za chociaż 15M Sprzedać Mingueze- 10M
Kupić Merino, Porro(chyba że jakoś Desta obudzić xD), Gaye i Pau Torresa/Laporte Zakarie/Kessiego podpisać bo kończy im się kontrakt Jeśli podobno stać ich na Haalanda to na tę piątkę też xD Teraz co do składu Formacja: 4-1-2-1-2 (nie ma sensu grać formacją ze skrzydłowymi, bo ich nie mamy a kase trzeba przeznaczyć głównie na obrone GK- Ter Stegen PO/ŚO/LO- Porro/Dest; Araújo Pau Torres/Laporte; Gaya ŚPD- Merino ŚP- Nico Pedri ŚPO- Gavi N- Depay Torres ps. Tak wiem że Depay słabo gra, ale ja dalej w niego wierzę i mam nadzieję że się odnajdzie.
Co do Fatiego to jak wyzdrowieje wpuszczać go na 5/10 minut przez ileś tam meczów, później coraz więcej minut a nie jak teraz: wraca po 2 miesiącach i gra średnio 45 minut. Jeśli złapie rytm i nie będzie żadnych problemów wracać do 433.
Takie o to moje przemyślenia a teraz trza iść spać żeby rano wstać
Wiecie kiedy miał miejsce ostatni raz, gdy Atletico Madryt pokonało drużynę z La Liga (pierwszej ligi) w rozgrywkach Pucharu Króla? W sezonie 16/17, jeszcze na... Estadio Vincente Calderon.
W 1 kolejce Pucharu Afryki padło aż 9 wyników 1-0 na 12 meczów, pozostałe wyniki to 2-1 i 2 razy 0-0. W 2 kolejce wyglądało to dużo lepiej. Wczoraj zaczęli 3 kolejkę i padły 2 wyniki 1-1. Taki 2/10 ten turniej
0
@Mr8lack jeśli kibic Barcy to kup mu Lego Camp Nou, tylko jest cholernie drogie xD
5
Ferran wczoraj jak David Villa z Realem w bodajże 2012 roku. Mam nadzieję że Ferran wniesie tyle samo co Villa lecz na dużo dłużej
87
Zadzwoniłem do babci aby złożyć jej życzenia na dzień Babci no i mówię wszystkiego najlepszego z okazji dnia babci a ona dziękuję nawzajem xDDDDDD
0
@Rysiu no sorry bardzo ale inaczej tego nie widzę chyba że powrót do 3142(przez jakiś czas to działało) z Xavim mogłoby to zadziałać dłużej
Mats
Eric Araújo Pau/Laporte
Merino
Porro/Dest Nico Pedri Gaya
Depay Torres
0
Dobra to tak:
Aston Villa wykupi Coutinho- 40M
Trzeba sprzedać Frenkiego- minimum 50M
Neto- 5/10M
Umtiti- wypożyczenie/sprzedaż
Nie podpisywać kontraktu z Roberto
Byle gdzie oddać Luuka
Mam nadzieję że sprzedadzą Dembélé w tym oknie za chociaż 15M
Sprzedać Mingueze- 10M
Kupić Merino, Porro(chyba że jakoś Desta obudzić xD), Gaye i Pau Torresa/Laporte Zakarie/Kessiego podpisać bo kończy im się kontrakt
Jeśli podobno stać ich na Haalanda to na tę piątkę też xD
Teraz co do składu
Formacja: 4-1-2-1-2 (nie ma sensu grać formacją ze skrzydłowymi, bo ich nie mamy a kase trzeba przeznaczyć głównie na obrone
GK- Ter Stegen
PO/ŚO/LO- Porro/Dest; Araújo Pau Torres/Laporte; Gaya
ŚPD- Merino
ŚP- Nico Pedri
ŚPO- Gavi
N- Depay Torres
ps. Tak wiem że Depay słabo gra, ale ja dalej w niego wierzę i mam nadzieję że się odnajdzie.
Co do Fatiego to jak wyzdrowieje wpuszczać go na 5/10 minut przez ileś tam meczów, później coraz więcej minut a nie jak teraz: wraca po 2 miesiącach i gra średnio 45 minut. Jeśli złapie rytm i nie będzie żadnych problemów wracać do 433.
Takie o to moje przemyślenia a teraz trza iść spać żeby rano wstać
1
@taris oj tak Merino top piłkarz
0
@agaFCB tier 3 więc dupy nie urywa
5
@BulaKG zostawiam
0
@Pilka_jest_okragla Alemany to załatwi
14
Mandi jak ja cie kur**a nienawidzę
6
@kkbarca 31 goli 23 asysty w 4 sezony...
Messi takie staty robi w 1 sezon
3
Ale bym se zjadł bułki albo chlebek prosto z pieca. Takie ciepluśkie
2
Wiecie kiedy miał miejsce ostatni raz, gdy Atletico Madryt pokonało drużynę z La Liga (pierwszej ligi) w rozgrywkach Pucharu Króla? W sezonie 16/17, jeszcze na... Estadio Vincente Calderon.
0
@HERORICH2 na czym?
0
Kto jest waszym ulubionym piłkarzem z aktualnej kadry Barcy?
0
Dzisiaj konferencja premiera?
0
@xSZYMONOx zagubieni w kosmosie, cobra kai, the walking dead, Lupin, teen Wolf
27
Ręka Ronalda Araujo jest już prawie całkowicie zagojona. Bez problemu zagra w meczu z Athleticiem.
~Sport
0
@Rewolucja123 z takim samym rezultatem jak było z Neymarem?
1
W 1 kolejce Pucharu Afryki padło aż 9 wyników 1-0 na 12 meczów, pozostałe wyniki to 2-1 i 2 razy 0-0. W 2 kolejce wyglądało to dużo lepiej. Wczoraj zaczęli 3 kolejkę i padły 2 wyniki 1-1. Taki 2/10 ten turniej
22
Umtiti kontuzja xDDDDD
2
@Kamiloza91 nie bo ligi mistrzów nie wygrają
0
Zakładając że Araújo zarabia te 900 tys euro to ile byście mu dali teraz?
0
Everton zwolnił Beniteza. Może Valverde?
10
@Janas11224 Xavi=Iniesta>Modrić i koniec tematu
0
Miałem wczoraj 3 dawkę i ręka napieprza jak porypana. Najgorsza dawka do tej pory...
0
@Kamiloza91 liga i puchar króla, jeśli przyjdzie Gaya, jakiś środkowy obrońca i ,,9"
0
@amanter jedyną normalną aplikacją odnośnie statystyk,ocen itd jest FotMob
0
@ElTomas Kessie czy Zakaria są do wyciągnięcia za darmo
0
Czekać na Dembélé jak czekał Real na Viniego czy definitywny out?