@Sulimo Moja mama kiedyś robiła taki deser w takiej dużej szklance do wina. Zrobiła kilka galaretek i pokroiła je na kwadraciki, wsypała do tej szklanki i na to bita śmietana. To było takie dobre, że bym chętnie teraz zjadł xD
Bożeeeeeee, Barca dodała filmik przed meczem jak ludzie grają na trąbkach, perkusji i wszyscy tańczą. JAK JA KOCHAM TAKIE ATMOSFERKI. Szkoda że nie mogłem tam być :(
Palmeiras gem Endrick [born in 2006] confirms to Marca his ideas for the future: "I love Real Madrid a lot! I read Real Madrid's history. I'm rooting for them to win another Champions League", he told @mariocortegana. ⭐️🇧🇷 #RealMadrid
Real have already opened talks to sign him. https://t.co/eOb9WiHnQz">pic.twitter.com/eOb9WiHnQz
0
@Sulimo Moja mama kiedyś robiła taki deser w takiej dużej szklance do wina. Zrobiła kilka galaretek i pokroiła je na kwadraciki, wsypała do tej szklanki i na to bita śmietana. To było takie dobre, że bym chętnie teraz zjadł xD
1
Nie wchodźcie na polską stronę Adidasa
0
@Joe_Pesci gdzie niby? XD
1
Ktoś mi powie dlaczego wczoraj nie uznali gola Varane?
1
@eckov 23-latek z granady, Portugalczyk
26
Sergio Aguero: Jestem Ironmanem! Mam chipa podłączonego do mojej klatki piersiowej. XDDDD
18
Założę się że gdyby Griezmann był na miejscu Araújo to by tego nie strzelił xD
0
Ciekawe czy Messi oglądał mecz Barcy xD
2
@Emhyr Synowie Pikeja, jeden z nich to Milan czy jakoś tak
7
Bożeeeeeee, Barca dodała filmik przed meczem jak ludzie grają na trąbkach, perkusji i wszyscy tańczą. JAK JA KOCHAM TAKIE ATMOSFERKI. Szkoda że nie mogłem tam być
:(
0
Sprzedalibyście Araújo za 50-65mln?
Pytam tylko dlatego, że niektórzy chcą go sprzedawać bo podawać nie umie xDDDD
4
@AllBundy a ja śpię jak zabity
1
@ShawnC kadrowo mają się najlepiej
0
Ma ktoś internet z Plusa? Bo nie wiem czy tylko mi internet szwankuje
1
@Bobo25 ok, spróbuję dzięki :D
1
@puyol_presidend5 Budda jest topem. Pomaga chorym, uszczęśliwia fanów czy pokazuje fajne autka a ty go blokujesz...
5
Nic tak nie wkurza kierowców jak dziury na drogach. Zwalniaj sobie teraz co chwilę do 10km/h żeby nic nie rozwalić...
11
Barcainfo mnie uratował bo to zdjęcie chciałem wkleić tutaj xD
8
@TylkoBarca7273 aha error jakiś
1
https://zapodaj.net/df61b0bd67107.gif.htm
Potężny Adam Motorola
0
@Batys ehh.....
0
Jak przesłać tutaj jakieś zdjęcie?
0
@HypeR nie wiem, tak tylko chciałem wam powiedzieć
1
Zakochałem się w Alishy Wainwright
4
@dorkizos jajko
2
No i po ptokach
2
@foczkyyyhg 1.5 roku
1
@Bunk420 z Realem jak coś mógłby strzelić
1
Xavi ucz się od Pucia strzelać karne
1
Ciekawe kiedy pizze zamówią