0

@Sulimo Moja mama kiedyś robiła taki deser w takiej dużej szklance do wina. Zrobiła kilka galaretek i pokroiła je na kwadraciki, wsypała do tej szklanki i na to bita śmietana. To było takie dobre, że bym chętnie teraz zjadł xD

1

Nie wchodźcie na polską stronę Adidasa

0

@Joe_Pesci gdzie niby? XD

1

Ktoś mi powie dlaczego wczoraj nie uznali gola Varane?

1

@eckov 23-latek z granady, Portugalczyk

26



Sergio Aguero: Jestem Ironmanem! Mam chipa podłączonego do mojej klatki piersiowej. XDDDD

18

Założę się że gdyby Griezmann był na miejscu Araújo to by tego nie strzelił xD

0

Ciekawe czy Messi oglądał mecz Barcy xD

2

@Emhyr Synowie Pikeja, jeden z nich to Milan czy jakoś tak

7

Bożeeeeeee, Barca dodała filmik przed meczem jak ludzie grają na trąbkach, perkusji i wszyscy tańczą. JAK JA KOCHAM TAKIE ATMOSFERKI. Szkoda że nie mogłem tam być
:(

0

Sprzedalibyście Araújo za 50-65mln?


Pytam tylko dlatego, że niektórzy chcą go sprzedawać bo podawać nie umie xDDDD

4

@AllBundy a ja śpię jak zabity

1

@ShawnC kadrowo mają się najlepiej

0

Ma ktoś internet z Plusa? Bo nie wiem czy tylko mi internet szwankuje

1

@Bobo25 ok, spróbuję dzięki :D

1

@puyol_presidend5 Budda jest topem. Pomaga chorym, uszczęśliwia fanów czy pokazuje fajne autka a ty go blokujesz...

5

Nic tak nie wkurza kierowców jak dziury na drogach. Zwalniaj sobie teraz co chwilę do 10km/h żeby nic nie rozwalić...

11




Barcainfo mnie uratował bo to zdjęcie chciałem wkleić tutaj xD

8

@TylkoBarca7273 aha error jakiś

1

0

@Batys ehh.....

0

Jak przesłać tutaj jakieś zdjęcie?

0

@HypeR nie wiem, tak tylko chciałem wam powiedzieć

1

Zakochałem się w Alishy Wainwright

4

@dorkizos jajko

2




No i po ptokach

2

@foczkyyyhg 1.5 roku

1

@Bunk420 z Realem jak coś mógłby strzelić

1

Xavi ucz się od Pucia strzelać karne

1

Ciekawe kiedy pizze zamówią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?