0

Ronaldo strasznie pogarsza tą statystykę Realowi :)

0

"Podczas wielu okazji Gerrard komplementował byłego kolegę z zespołu jako najlepszego piłkarza na świecie." To wskazuje na coś innego.

0

Ależ skąd! W pełni poważna wypowiedź!

2

Oj aż się ręce składają do oklasków jak się widzi posty niektórych ekspertów tutaj, którzy przecież mają większe pojęcie o piłce niż ludzie ze sztabu szkoleniowego Barcelony.

38

Tak sądzisz? To wyobraź sobie sytuację, że biegnie sobie zawodnik z piłką na pustą bramkę i zostaje sfaulowany. Jego drużyna otrzymuje rzut karny, ale przecież przez ten faul ich sytuacja jest w tym momencie o wiele trudniejsza, bo podczas rzutu karnego jest już bramkarz. Gdyby za takie faule nie było czerwonych kartek to wszyscy by bez wahania kosili zawodników w polu karnym przy stuprocentowych sytuacjach.

2

On się nazywa Lionel, nie Leonardo.

0

Właśnie oglądanie Messiego w grze daje życiodajny tlen :)

4

Dlaczego Bartra nie ma zaliczonego kluczowego podania do Messiego?

0

A co miał Bartra albo Vermaelen zagrać na LO? Ten drugi grywał na LO w innych klubach, ale w Barcelonie rola bocznego obrońcy jest trochę inna i bez atrybutów szybkościowych nie ma prawa wyglądać to dobrze.

0

Co to za bełkot. Lepiej sprawdź ile dobrych meczów zagrał ten twój ulubieniec Rafinha.

0

Za stary =)))

0

Pirlo na 42 miejscu. Skoro on jest tak w sumie wysoko to czemu Xaviego W OGÓLE nie ma? Beznadziejny Rooney w rankingu. Matuidi lepszy niż Pjanic. Obecność Moraty w rankingu(koleś, który w 15 meczach w tym sezonie strzelił jednego gola. serio?), to drewno Kane uwzględnione i to na całkiem wysokiej pozycji.... Rakitic lepszy niż Busquets? wtf. Tevez na 17 miejscu, nie wiem z jakiej w ogóle racji. O kant dupy potłuc ten pseudo-ranking.

1

Ja bym się tak z nich nie śmiał. Wczoraj przeciwko City grali mistrzowsko, i jakby nie patrzeć Arsenal ma najlepszą defensywę całkiem mocnej przecież ligi angielskiej.

0

Bzdury. Uważam, że aktualnie jest lepiej niż kiedyś. Jeszcze 3-4 lata temu to nawet Barca miała dużo za uszami(odpowiadali symulkami na brutalność i chamstwo Realu).

0

Jest błąd w tej najlepszej jedenastce kolejki. Zawodnik Deportivo nazywa się Bergantinos.

0

Po co nam on skoro mamy Inieste, Roberto, Rakitica, Rafinhie, Arde, Messiego, który może grać jako playmaker? Jedyne miejsce widzę dla niego na skrzydle, ale nie jestem przekonany, czy przydałby się nam tam.... On nie jest typowym skrzydłowym.

0

On ma 35, a nie 36 lat.

12

Może byście dodali, że Xavi znowu zaliczył asystę i wywalczył karnego w meczu Al Sadd?

0

Szaranowicz nie jest i nie był nigdy komentatorem piłkarskim.

0

To znajdź mi takie statystyki Xaviego z czasów jak miał 23 lata :)

39

Bartra nie ma ikonki asysty.

0

Komentarz usunięty

0

Banega walczak. heheheheh =))))

0

Masz na myśli lewoskrzydłowych ;)

1

Gówno prawda. http://www.whoscored.com/Matches/985455/Live
Można tutaj łatwo sprawdzić, że zagrał 38 podań do przodu i 31 do tyłu. I co, teoria legła w gruzach?

0

Tylko, że 0-4 nie było za czasów Martino....

0

Nie. Posiadanie życia poza przeglądaniem komentarzy na tej stronie :)

0

Xavi strzelił w debiucie dla Al-Sadd :)

1

Normalnie. Demokracja to syf.

1

W ciągu ostatnich 11 lat oba te kluby zdobyły tyle samo Pucharów Ligi Mistrzów! Szach mat :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?