UnikalnyNick
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie powinien dawać więcej szans tej miernocie Rafinhii.
0
Ty też.
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
zobacz sobie kto rozpoczął epitety("cwaniaczek") i ty śmiesz mówić o szacunku? nie masz zielonego pojęcia co znaczy słowo PIVOT i tylko na to zwróciłem uwagę a ty od razu wyskakujesz z jakimiś elaboratami na kompletnie niezwiązane z tym tematy. doprawdy żenujące =)
0
Zachowujesz się jakbyś był po jakimś środku psychoaktywnym.
0
wiesz co w ogóle znaczy to słowo? :-)
0
skąd to możesz wiedzieć skoro nie masz tylu pieniędzy? :-)
0
nie miał ani jednego przechwytu*
12
schizofrenia?
1
Wybaczam Ci te głupstwa. Jesteś kobietą i nie potrafisz przez to logicznie myśleć. To nie Twoja wina :-)
3
Napisałbym Tobie żebyś też obejrzała jeszcze raz, ale po co? I tak nic do Ciebie nie dotrze bo nigdy nie grałaś w piłkę, i nie potrafisz ocenić skali trudności większości zagrań.
2
Jak Cię poważnie traktować jak nie popierasz swoich opinii żadnymi argumentami? "grał niepewnie*" i "był zdekoncentrowany" to żaden dowód. W statystykach meczowych, które pokazują efektywność gry czarno na białym nie widać nic z tego co napisałaś.
2
HEHEH. Wracaj do garów :-)
2
to wymień lepszego, ekspercie.
0
naucz się właściwie odczytywać tą strone, młotku.
0
sam jesteś alaba młotku
1
to który mecz był w jego wykonaniu nieudany?
0
3 gole 7 asyst? weź się nie kompromituj.
0
tylko o 4 więcej od iniesty xd
1
nie.
0
źle pamiętasz.
0
to zobacz sobie statystyki i sprawdź kto faktycznie więcej zrobił.
5
siatka od Ardy Turana :) Ale poza tym był dzisiaj wybitny.
0
gdzie Ty masz mózg? :(
1
Ponieważ jesteś zbyt głupi na tą grę, co zresztą widać po Twoich komentarzach :)
0
Myślę, że Enrique ma na myśli jakieś zupełnie inne statystyki. Piłka nożna nie sprowadza się tylko do goli i asyst...
0
skąd wiesz?
0
Barca gra bez ofensywnego pomocnika, tylko z dwoma środkowymi. Przy trójce napastników to dosyć logiczne, że to pomiędzy nich się rozkładają gole i asysty.
3
istnieje.