0

0

przecież Xavi ma 6.70 :P

0

Nie mówię, że wszystkie piłki są prostopadłe, ale zdecydowana większość podań ma kierunek z grubsza przybliżający nas do bramki Sociedad. Jak można być takim ignorantem i powiedzieć, że 90% jego podań jest do tyłu?

0

atakowana bramka jest po prawej stronie bystrzaku.

0

Czyli wg. tych ocen Xavi nie licząc piłkarzy Malagi był najgorszy na boisku... Słabe te oceny.

0

Xavi.

0

chodziło Ci o Belletiego.

0

Z Bayernem nie przegraliśmy nigdy 0:7. Co to za debilna tendencja do łączenia wyników dwóch oddzielnych meczów?

0

no szok, trudno żeby je wymieniał na skrzydłach skoro jest środkowym pomocnikiem.

0

no chyba żartujesz.

0

bynajmniej nie znaczy to samo co przynajmniej.

0

Xavi był słabszy od Iniesty w tym meczu? Chyba oglądaliśmy inne mecze.

0

Też bym mu dał więcej plusów. Do momentu przeczytania jego postu myślałem, że jestem jedyną osobą doceniającą gre Xaviego na tym portalu.

0

gorszego bełkotu jeszcze chyba nie czytałem.

0

bo ta strona składa się w większości z ludzi, którzy oczekują od środkowego pomocnika że sam sobie poda piłke i strzeli z tego gola. imho przeciętne(jak na Barce) mecze z Osasuna i Milanem są spowodowane małą ilością wygranych pojedynków 1 na 1 przez skrzydłowych i ich brakiem ruchliwości.

0

0

Jakoś Cesc grał dzisiaj pół godziny na pozycji Xaviego i nie zrobił przez ten czas absolutnie nic pożytecznego :P

0

Zacznijmy od tego, że gdy będą w Chelsea podejmowane decyzje co do przyszłości Courtoisa, Mourinho może już w tym klubie nie być.

0

słabizne to odwalił ten, co cie wychowywał.

0

102.

0

modlę się żeby Ci ktoś na głowe zrzucił fortepian z 10 piętra.

0

Bez Xaviego nie potrafimy zdominować środka pola.

0

A kim ważnym w zarządzie Barcy jesteś, żeby mieć prawo karcić kogokolwiek związanego z klubem?

0

wg. Whoscored.com zagrał pięć kluczowych podań, najwięcej z zespołu. Drudzy w tej statystyce Alba i Mascherano mieli tylko po dwa. Ale jak zwykle będzie ta sama śpiewka, że Xavi jest za wolny i za stary :D

0

Nie było, nie ma i nie będzie lepszego pomocnika w tej dyscyplinie niż wypoczęty Xavi Hernandez.

0

0

To ciekawe kto podał prostopadle do Pedro przy jego trzeciej bramce :P

0

Z pewnością wie więcej od Ciebie, ekspercie zza monitora.

0

to won grać w swoją ukochaną gre a nie pierdzielić od rzeczy pod każdym newsem.

0

cichaj gimbusie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?