UnikalnyNick
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
przecież Xavi ma 6.70 :P
0
Nie mówię, że wszystkie piłki są prostopadłe, ale zdecydowana większość podań ma kierunek z grubsza przybliżający nas do bramki Sociedad. Jak można być takim ignorantem i powiedzieć, że 90% jego podań jest do tyłu?
0
atakowana bramka jest po prawej stronie bystrzaku.
0
Czyli wg. tych ocen Xavi nie licząc piłkarzy Malagi był najgorszy na boisku... Słabe te oceny.
0
Xavi.
0
chodziło Ci o Belletiego.
0
Z Bayernem nie przegraliśmy nigdy 0:7. Co to za debilna tendencja do łączenia wyników dwóch oddzielnych meczów?
0
no szok, trudno żeby je wymieniał na skrzydłach skoro jest środkowym pomocnikiem.
0
no chyba żartujesz.
0
bynajmniej nie znaczy to samo co przynajmniej.
0
Xavi był słabszy od Iniesty w tym meczu? Chyba oglądaliśmy inne mecze.
0
Też bym mu dał więcej plusów. Do momentu przeczytania jego postu myślałem, że jestem jedyną osobą doceniającą gre Xaviego na tym portalu.
0
gorszego bełkotu jeszcze chyba nie czytałem.
0
bo ta strona składa się w większości z ludzi, którzy oczekują od środkowego pomocnika że sam sobie poda piłke i strzeli z tego gola. imho przeciętne(jak na Barce) mecze z Osasuna i Milanem są spowodowane małą ilością wygranych pojedynków 1 na 1 przez skrzydłowych i ich brakiem ruchliwości.
0
0
Jakoś Cesc grał dzisiaj pół godziny na pozycji Xaviego i nie zrobił przez ten czas absolutnie nic pożytecznego :P
0
Zacznijmy od tego, że gdy będą w Chelsea podejmowane decyzje co do przyszłości Courtoisa, Mourinho może już w tym klubie nie być.
0
słabizne to odwalił ten, co cie wychowywał.
0
102.
0
modlę się żeby Ci ktoś na głowe zrzucił fortepian z 10 piętra.
0
Bez Xaviego nie potrafimy zdominować środka pola.
0
A kim ważnym w zarządzie Barcy jesteś, żeby mieć prawo karcić kogokolwiek związanego z klubem?
0
wg. Whoscored.com zagrał pięć kluczowych podań, najwięcej z zespołu. Drudzy w tej statystyce Alba i Mascherano mieli tylko po dwa. Ale jak zwykle będzie ta sama śpiewka, że Xavi jest za wolny i za stary :D
0
Nie było, nie ma i nie będzie lepszego pomocnika w tej dyscyplinie niż wypoczęty Xavi Hernandez.
0
0
To ciekawe kto podał prostopadle do Pedro przy jego trzeciej bramce :P
0
Z pewnością wie więcej od Ciebie, ekspercie zza monitora.
0
to won grać w swoją ukochaną gre a nie pierdzielić od rzeczy pod każdym newsem.
0
cichaj gimbusie.