0

Nie. Tylko, że Ci dwaj których wymieniłeś, nie godzili się aż tak łatwo z siedzeniem na ławce. Pedro ma ten atut, że mimo wysokich umiejętności jest w stanie znosić ławkę rezerwowych.

0

flustracja he he.

0

Przecież Mata to typowa "10".

0

lepiej sobie zakarbuj do łba, że "większość" nie ma monopolu na rację i prawdę.

0

Nie wiem czy to wiecie, ale to właściwie odejście Alvesa. Po co byłoby nam pięciu prawych obrońców?

0

psucie atmosfery w zespole =))))

11

Alves miał dwie asysty.

3

Właśnie dlatego nie jesteś właścicielem dużej firmy.

0

przecież Mathieu miał kontuzje.

0

Xavi w 08/09.

4

laeaeaeaeaeagueeaeaeaeaea

0

Ci trenerzy też są w to wybitni.

11

przecież już tak gramy.

2

"Niemniej nie ma prawa dać za coś takiego kartki," oczywiście, że ma. jest to podważanie decyzji sędziego.

"powinien rozumieć, że Ci ludzie często grają pod niewyobrażalną presją"
to co powiesz o presji, która ciąży na arbitrach, co? :-)

2

W sparingu przedsezonowym zrobili coś jeszcze lepszego niż w 2001 z LFC :-)

0

Kluczowe podanie = podanie po którym został oddany strzał.

0

Rafinha lepszy w ofensywie niż Rakitic.... Co wy ćpiecie ludzie? Mówisz o tym gościu, który ma 1 gol i 0 asyst, podczas gdy Rakitic 4 gole i 6 asyst?

0

założymy się że Barca będzie miała większe posiadanie?

0

co jak ci powiem że my gramy bez ofensywnych pomocników?

0

Jezus jest postacią historyczną.

4

Skomplikowanych? Ten tekst jest kolejnym na tej stronie, którego poziom jest bardziej skierowany dla neandertalczyka niż homo sapiens. Nic nowego się z tych felietonów/artykułów człowiek nie dowiaduje. Te same rzeczy, które każdy normalny kibic wie, napisane po prostu trochę innym językiem. Dla mnie beznadzieja.

0

Myślę, że już jesteśmy na topie. Znajdź mi lepszą od nas drużynę w Europie na ten moment.

0

Bein Sports nie ma praw do transmisji Ligi Mistrzów.

1

Daremne są te artykuły. Lanie wody na tematy o których wszyscy wszystko już wiedzą. Na dodatek ewidentny brak znajomości piłkarzy. Cabaye rzemieślnik skupiony na defensywie? Przecież to typ gracza identyczny co Pirlo(regista, cofnięty rozgrywający) tylko o kilka poziomów słabszy. Może lepiej czasem lepiej zagłębić się w temat zamiast zacząć wypisywać dyrdymały. Na dodatek nudne jak flaki z olejem.

1

będę się podniecał nad kim będę chciał. nie potrzebuję do tego sfrustrowanego polaczka aby mi mówił nad kim mogę a nad kim nie.

0

Twoje lenistwo sięga zenitu.

0

n i e p r a w d a.

0

nieprawda.

3

nie mierz innych swoją miarą.

0

Ale Xavi też gra w takim rytmie i jakoś jest nieporównywalnie lepszy od Rafinhi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?