UnikalnyNick
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie. Tylko, że Ci dwaj których wymieniłeś, nie godzili się aż tak łatwo z siedzeniem na ławce. Pedro ma ten atut, że mimo wysokich umiejętności jest w stanie znosić ławkę rezerwowych.
0
flustracja he he.
0
Przecież Mata to typowa "10".
0
lepiej sobie zakarbuj do łba, że "większość" nie ma monopolu na rację i prawdę.
0
Nie wiem czy to wiecie, ale to właściwie odejście Alvesa. Po co byłoby nam pięciu prawych obrońców?
0
psucie atmosfery w zespole =))))
11
Alves miał dwie asysty.
3
Właśnie dlatego nie jesteś właścicielem dużej firmy.
0
przecież Mathieu miał kontuzje.
0
Xavi w 08/09.
4
laeaeaeaeaeagueeaeaeaeaea
0
Ci trenerzy też są w to wybitni.
11
przecież już tak gramy.
2
"Niemniej nie ma prawa dać za coś takiego kartki," oczywiście, że ma. jest to podważanie decyzji sędziego.
"powinien rozumieć, że Ci ludzie często grają pod niewyobrażalną presją"
to co powiesz o presji, która ciąży na arbitrach, co? :-)
2
W sparingu przedsezonowym zrobili coś jeszcze lepszego niż w 2001 z LFC :-)
0
Kluczowe podanie = podanie po którym został oddany strzał.
0
Rafinha lepszy w ofensywie niż Rakitic.... Co wy ćpiecie ludzie? Mówisz o tym gościu, który ma 1 gol i 0 asyst, podczas gdy Rakitic 4 gole i 6 asyst?
0
założymy się że Barca będzie miała większe posiadanie?
0
co jak ci powiem że my gramy bez ofensywnych pomocników?
0
Jezus jest postacią historyczną.
4
Skomplikowanych? Ten tekst jest kolejnym na tej stronie, którego poziom jest bardziej skierowany dla neandertalczyka niż homo sapiens. Nic nowego się z tych felietonów/artykułów człowiek nie dowiaduje. Te same rzeczy, które każdy normalny kibic wie, napisane po prostu trochę innym językiem. Dla mnie beznadzieja.
0
Myślę, że już jesteśmy na topie. Znajdź mi lepszą od nas drużynę w Europie na ten moment.
0
Bein Sports nie ma praw do transmisji Ligi Mistrzów.
1
Daremne są te artykuły. Lanie wody na tematy o których wszyscy wszystko już wiedzą. Na dodatek ewidentny brak znajomości piłkarzy. Cabaye rzemieślnik skupiony na defensywie? Przecież to typ gracza identyczny co Pirlo(regista, cofnięty rozgrywający) tylko o kilka poziomów słabszy. Może lepiej czasem lepiej zagłębić się w temat zamiast zacząć wypisywać dyrdymały. Na dodatek nudne jak flaki z olejem.
1
będę się podniecał nad kim będę chciał. nie potrzebuję do tego sfrustrowanego polaczka aby mi mówił nad kim mogę a nad kim nie.
0
Twoje lenistwo sięga zenitu.
0
n i e p r a w d a.
0
nieprawda.
3
nie mierz innych swoją miarą.
0
Ale Xavi też gra w takim rytmie i jakoś jest nieporównywalnie lepszy od Rafinhi