UnikalnyNick
Dołączył/a: maj 2013
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ty grałeś kiedyś w piłkę poza zajęciami na wfie? Wygląda z piłką jak łamaga... Co to za bzdury? To jest chyba najlepiej wyszkolony technicznie defensywny pomocnik świata, owszem ma wady, ale jeśli chodzi o kontrole nad piłką to prezentuje najwyższy poziom.
0
Z takim poczuciem humoru z całą pewnością zastanawiasz się nad pracą w kabarecie?
38
2. zawsze się tak pisze jak piłkarz z la liga przechodzi do bpl. później okazuje się że to tylko głupi stereotyp, którzy powtarzają tacy "eksperci" jak ty.
1
no jasne, w końcu miał powiedzieć że la liga, lm i cdr są już przegrane =)
2
Twój styl pisania to kompletne dno. Wstydzisz się języka polskiego, czy jak?
0
Oświeć mnie jaka jest różnica między zawodnikiem w wieku 20 a 30 lat. Moim zdaniem piłkarz w wieku lat 30 jest przeważnie o wiele bardziej kompletny, a szybkością jeszcze wcale nie odstaje.
0
To jest to, tyle że bez dźwięku :(
1
weź przeczytaj jego wypowiedź jeszcze raz uważniej, bystrzaku.
0
kłamiesz.
0
bzdury.
5
ile Ty masz IQ, że nie zajarzyłeś tego co napisał Lukaq?
3
Z tych sezonów co wymieniłeś to Messi tylko w 08-09 grał jako prawoskrzydłowy.
0
od kiedy Ramos jest wychowankiem Realu?
0
wszystkich sprzedać, wszyscy out!!!!
3
myślę, że pipką a nawet jeszcze gorzej jesteś Ty :)
0
no jasne, w 95 roku to Xavi miał 15 lat więc z pewnością już widziałeś jak gra dla Barcy.
0
no jasne, najlepiej na pałę do przodu, co tam że będzie niecelnie i strata, przynajmniej takie mózgi jak ty się nie przyczepią.
1
widać, że nigdy nie grałeś w piłkę :) nie zawsze się da piłkę do przodu zagrać, czasem trzeba przez tyły ją rozegrać żeby się zrobiło więcej miejsca.
0
Nie masz pojęcia o futbolu :/
0
jasne, byłeś tam, wiesz najlepiej, i masz prawo wmawiać innym "swoją prawdę".
0
wydaje mi się że to było zbyt głupie aby było celowe.
0
Jeśli ktoś tu ma niewiedzę na temat futbolu to ty, das boot :) Dalej uważasz, że Robben ma 34 lata? :D
1
co ty bredzisz? Lambert poszedł za 4mln funtów.
1
0
dobra, zamknij już mordę i wracaj do książek sieroto.
6
Kolego, takie teksty to może bawiły mniej inteligentnych jeszcze kilka miesięcy temu. Teraz są one już chyba dla wszystkich oprócz Ciebie tylko i wyłącznie żałosne.
0
sam lepiej stąd wypierdalaj ofiaro losu.
0
dobra gra daje rezultaty.
20
przecież on od kilku spotkań jest chyba naszym najlepszym zawodnikiem...
0
Chciałeś powiedzieć w Segunda B*