0

Ty grałeś kiedyś w piłkę poza zajęciami na wfie? Wygląda z piłką jak łamaga... Co to za bzdury? To jest chyba najlepiej wyszkolony technicznie defensywny pomocnik świata, owszem ma wady, ale jeśli chodzi o kontrole nad piłką to prezentuje najwyższy poziom.

0

Z takim poczuciem humoru z całą pewnością zastanawiasz się nad pracą w kabarecie?

38

2. zawsze się tak pisze jak piłkarz z la liga przechodzi do bpl. później okazuje się że to tylko głupi stereotyp, którzy powtarzają tacy "eksperci" jak ty.

1

no jasne, w końcu miał powiedzieć że la liga, lm i cdr są już przegrane =)

2

Twój styl pisania to kompletne dno. Wstydzisz się języka polskiego, czy jak?

0

Oświeć mnie jaka jest różnica między zawodnikiem w wieku 20 a 30 lat. Moim zdaniem piłkarz w wieku lat 30 jest przeważnie o wiele bardziej kompletny, a szybkością jeszcze wcale nie odstaje.

0


To jest to, tyle że bez dźwięku :(

1

weź przeczytaj jego wypowiedź jeszcze raz uważniej, bystrzaku.

0

kłamiesz.

0

bzdury.

5

ile Ty masz IQ, że nie zajarzyłeś tego co napisał Lukaq?

3

Z tych sezonów co wymieniłeś to Messi tylko w 08-09 grał jako prawoskrzydłowy.

0

od kiedy Ramos jest wychowankiem Realu?

0

wszystkich sprzedać, wszyscy out!!!!

3

myślę, że pipką a nawet jeszcze gorzej jesteś Ty :)

0

no jasne, w 95 roku to Xavi miał 15 lat więc z pewnością już widziałeś jak gra dla Barcy.

0

no jasne, najlepiej na pałę do przodu, co tam że będzie niecelnie i strata, przynajmniej takie mózgi jak ty się nie przyczepią.

1

widać, że nigdy nie grałeś w piłkę :) nie zawsze się da piłkę do przodu zagrać, czasem trzeba przez tyły ją rozegrać żeby się zrobiło więcej miejsca.

0

Nie masz pojęcia o futbolu :/

0

jasne, byłeś tam, wiesz najlepiej, i masz prawo wmawiać innym "swoją prawdę".

0

wydaje mi się że to było zbyt głupie aby było celowe.

0

Jeśli ktoś tu ma niewiedzę na temat futbolu to ty, das boot :) Dalej uważasz, że Robben ma 34 lata? :D

1

co ty bredzisz? Lambert poszedł za 4mln funtów.

1

0

dobra, zamknij już mordę i wracaj do książek sieroto.

6

Kolego, takie teksty to może bawiły mniej inteligentnych jeszcze kilka miesięcy temu. Teraz są one już chyba dla wszystkich oprócz Ciebie tylko i wyłącznie żałosne.

0

sam lepiej stąd wypierdalaj ofiaro losu.

0

dobra gra daje rezultaty.

20

przecież on od kilku spotkań jest chyba naszym najlepszym zawodnikiem...

0

Chciałeś powiedzieć w Segunda B*

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?