UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@rayan_7 2-0 i każdy happy
0
@barcelonaLM miło było poznac
0
@Dieselzor 6 czerwonych kartek i mecz zakończony.
1
@blakkudium Panie wrzucisz tu bramki Piątka z dziś? Jak masz pod reka
0
@kanver_ gdzie indziej będzie się kopał po czole
0
@Popitek12 tam gadasz, lyknij sobie
0
@jacobFCB Przecież tutaj to każdy wie
0
@takisobiektos No to makaroniarz go robi
0
@FcPortoFan1999 To akurat każdy wie
3
@clyde rakieta czy rabarbar?
0
@gumaz on żeby miał ochotę wyjść z domu byłoby dobrz. Chociaż w sumie po co.
0
@July_6_BcN Toż to niedobra dla żołądka taka mieszanka
1
@wojopancer oczywiście Krzynowek
0
Portugalia 3 kary i grają... W 3 w polu
0
@FcPortoFan1999 Zdawaj relacje z dobrych akcji/goli z meczu. U mnie wjeżdża Dania-Portugalia
0
@Kidd Niech siedzi w tej Turcji, bo znów ławeczka i szukanie pracodacy po swiecie
1
@adamek20151 Trzeba się zastanowić.
0
Zawsze jakaś szansa jest. My trafiamy na Drugie, a białasom odbyty strzelajo
0
@ranger3120 a jak nie?
0
@SelloutCrowd Niech se ich mają. Ja im niczego i na kogo nie zazdroszcze. Ha tfu
0
@Kidd Lepiej na City niż Celtic.
0
@Kinginiesta Przyzwyczaisz się. Oprócz tego mega fabuła i nie raz zrobisz mindfaka
1
@Kinginiesta zazdroszcze. Seks, przemoc tutaj to podstawa. Świetny serial
10
@PuszkinFan Tak było. I te błagania z by ktoś jeszcze seedował, bo nigdy się nie sciagnie. U mnie 2001 już ogień lecial
0
@BulaKG Z Fulham chyba to samo nie mieli przez cały mecz
0
@mrboom Byli czarnym koniem.
0
@FcPortoFan1999 Hiszpania mocny skład a czegoś im brakuje na ostatnich MŚ brąz na poprzednim ME srebro.
0
@betonito Wiesz ile szejki krzyna za niego nawet jakby chciał przejść?
0
@FcPortoFan1999 Portugalia U21 miała swietne wyniki kilka lat temu i to była kwestia czasu jak wystrzela
3
@FcPortoFan1999 Portugalia od kilku lat coraz lepsi . Tak samo Egipt. W sumie Włochy, Chile, USA ewoluuja systematycznie tylko my w ciemnej jestesmy