1

@bartekvisca We wcześniejszej firmie co roku 5% ale to od covidu jakoś od 2021. Wczesniej rzadziej

9

@D10SLEO Zobaczymy co przyniesie druga część sezonu. Jeden puchar jest a jeszcze gramy na trzech frontach. Oby co zle już za nami. To może być bardzo dobry sezon. Flickr we trust you!

1

@NerwowyFistaszek Lewandinho

0

Ale ich golimy wow

0

Ładnie dawać dalej

0

blondas 2034 loading....

1

@PaulFCB Mocno tam na trybunie!

1

@DonCarletto Nie tylko on.

0

@FcPortoFan1999 6 zespół Serie B, coraz lepiej

0

Wasek co huknął!!

0

Zniszczol wykorzystał warunki

0

Zniszczol w końcu coś skoczyl

0

Pięknie Paweł!!

2

Wasek 225 w kwali

0

A tam nie było spalonego?

0

@fotohobby Nie będę oryginalny. Jak widać nie.

0

Koniec. Żadnych szans.

0

@mekston Saszka musisz!!!

0

Ciężary Saszki. Nie da rady chlopina z taką gra

0

@FcPortoFan1999 trzeba łamać Włocha

1

@MesQueUnClub96 Koksik by tego drewniaczkia wyreturnowal do zera.

1

Tak jak piszesz, bez przejęcia inicjatywy i ryzyka na 100% ma nikłe szanse

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FranciscoZubra oni czesto wyglądają słabo a przepychają te mecze + sedziowie

1

@messi33 SP Hiszpanii też jest ich. A nie wróć...

1

@Gibbon_FCB zostaje miły smaczek złojenia im tyłka. Wiadomo, że za dużo straciliśmy z ogórkami, ale jeszcze jest co wygrać w tym sezonie.

1

Zajc co kozak!!

1

@July_6_BcN A cały sezon skacze w tym kombinezonie...

0

@MesQueUnClub96 Federer rośnie drugi

0

@Bocheno1 po 50 min odpuścili jak zobaczyli ile jeszcze minut zostalo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?