UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kurs na Real z handi 6.1? Biere w ciemno. Z takim City kurs na Real 3,2? Oby wjepał Real jak najwyżej, ale zarobek tutaj widze
0
@esem91 zdarza się czasami
1
@MesQueUnClub96 rodzice interesują się twoim losem?
1
@LOPEZ16 Zadowole się mistrzem z 79 bramkami
0
Komentarz usunięty
0
@BarcaFan20048989 Będą będą i sraczka bedzie
3
Brawo Vitalki .
0
@Sulimo Nie chociaż. Przede wszystkim.
1
@comtedurgell bardzo wysoki poziom przestępczości
0
@Messibestplayerintheworld kontuzje w pierwszym składzie? To jeszcze wyjściowego składu nie podadza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Messibestplayerintheworld że czułameni nie faulowal
4
@MesQueUnClub96 Salwador, Gwatemala,Jemen,Afganistan,Somalia, oba Sudany,Izrael, Syria.
0
@LukaszFan Szkoda nie jednego meczu....
0
@Ramon_Villaverde połowa La bamby
2
Dawać tego Norwega na boicho i dobić kutwy
0
Lenglet profilaktycznie do zmiany
10
Fajny ten Real. Taki nie za dobry.
0
Triple H walczy, 3 secik
1
Flick musi po angielsku besztać sędziego i będzie okej
0
3xH płynie.....
0
@MesQueUnClub96 Lubisz takich?
0
Za chwilę prawdziwe widowisko CSowe w Spodku. Navi - Team Spirit.
0
@adrian89 końcówka .top
1
@ranger3120 Navi - Spirit się nałoży na derby. Trzeba oglądać na 2 ekranach
0
@partymaker Nic nie chce mówić ale w większości przypadków jest właśnie na odwrót. Także nieźle w japie zbierze real
1
@BarcaFan20048989 remis byłby w sam raz, ale jak Real dostanie na dziurę będzie również miło
0
Po stronie CT będzie 12:0 na trainie :) e: może jednak powalcza
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Nic im nie wychodzi. Jak Anubis przegrywają to nie mają czego szukac