UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
16
@beter2 Odwiedź ich i się spytaj
0
@jakub1906 co tam postawiles
0
@Hosh Żegnaj Krzychu!
4
@Borneo a Atletico to ma latwy terminarz? Nie mazgac się i do przodu
0
@Sysia11 ja tam nawet w 10 nie widziałem zbytniej padaki.
1
@ranger3120 pewnie goli się systematycznie na łyso. Uj nie zakład
1
Z jednej strony aby tego nie przegrać, ale z drugiej to można wygrać do uja. Ale nie z takim Rapha z 1 polowy...
0
@Rewolucja123 ja też.
0
@Jakchcesz to Penie od razu opitol
0
@LeoMessiiBarcaPepa w trakcie meczu
0
@NeroTFP1 sędzia luj przełożył mecz
0
@ZnamySie Tylko o meczu nie zapomnij. Wciaga
1
@turhiay bez kibiców Wisły? Niech zapomną o tym śmiesznym superpucharze
3
@Zoker No dobra, ale to Duduś dzwonił, że po co przechodził jak i tak nie będzie grać.
12
@betonito cały sezon gówno grają, wczoraj to samo. Ich ten tryb niech się na Metropolitano martwi a nie żaden final
0
Tylko niech nie wyjdą jak ostatnio w drugiej połowie...
0
Jazda z białasami! Bramka podobna jak Suareza kiedyś edit: Villi
1
@Joe_Barbaro Club Brugge vs Aston Villa 2:1
BVB vs Lille 3:0
PSV vs Arsenal 2:3
Real vs Atletico 1:2
1
@Tomato_Sun nie wiem co musiałoby być nudniejsze.
0
@Damiain może kucnął
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@OskP pytanie czy znów się obsra Atleti. Jak ich przycisną to wygraja
3
Przeciwko Realowi by nie dał pewnie już z 15 wpisów na notatniku:D
0
@reloaded Byłem na piwie. Maja za kawa nie przepada
3
Kłapouchy może naodwijać więc dziś priorytet SKUTECZNOŚĆ
0
Portowiec, jak tam Legia sobie radzi?
0
@Mitch_Atleta a to nie wiem, ja tylko z lodowca pije
1
@Mitch_Atleta nie starczyłoby
6
To teraz Baskowie w doliczonym i elo.
8
Puk puk. Ćwiakala: kto tam? - Stykówka.