UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 nie zapominaj o LUKU!
1
@FcPortoFan1999 żadnych Pululów w kadrze. Bez brawury
0
@Rupert_Haubica co wyszło bo nie w temacie
0
@Kapitan hawk Barca odpaść , bo żeby bialas odpadł? Takie rzeczy tylko w głowach na notatniku.
0
@VeB 1899 dwa pierwsze + derby obie strzela
0
Jakby tak Pedri czasem lutnął zza pola karnego to byłoby perfecto.
0
@MesQueUnClub96 A to ćwierćfinał już wygrany?
1
Po golu PSG na Anfield jak makiem zasiał cichutko
0
Młody kocur!!!!
0
@Roobo over różnych w naszym meczu. Nawet ten większy.
0
@jacobFCB i mi tak pachnie
0
@damian16161212 jeszcze nienajgorzej
0
@damian16161212 parter?
1
@Roobo Przeinstaluj przegladare
0
@4drian0 Olmo znów by zszedł. Chlopina by się zalamal
0
@fart Bez brawury. Czasem zdarzy się złamać linie spalonego i ujowo zagrać, ale bez porównania do Benfy.
0
Benfica ma straszne wylewy w obronie, oby była skuteczność
1
@Eklerek ja mam over 4,5. Wydaje mi się pewniejszy , kurs 3.9
1
@Sulimo na nie jednym meczu gwizdali. Gdy liniowi i główny ostatecznie nie pokaże spalonego to go nie ma. Bramkarz łyknął jak pelikan i 100% on winę ponosi. Jego dwie bramki nie dały zwycięstwa.
1
@Sysia11 To nie to samo co wasze#pieklomezczyzn. Ale liczą się intencje, dzieki
0
@agaFCB Dziękujemy.
0
@pt9 Poniosło Cię z tym porównaniem.
8
Niech da znac kiedy na lotnisko zawieźć
1
@Commando bo to oksymoron
0
Może by tak Rayo jakiś farfocel na 2 2?
0
@esem91 mielone
0
No to zaraz unajtedy się wlaczy edit: jeszcze pół godziny kurła
1
@ranger3120 skubaniec Ala Hitler szczurzy
0
@4drian0 gdzie i kiedy popełniłeś ten błąd?
0
Rayo grajcie na Alabe on jest cienkiii