UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Rekin od pierwszych minut to płotka. Oby dziś się to zmienilo
0
@QQL5 przypał. Dodi to klika chetnie
21
Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion. Otóż już wam mówię. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrzę a tu grupka łysych sebixów wypina tyłki, a inny ładują tam ogromne ilości rac. Większośc z nich była solidnie przecwelona w więzieniu więc poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka ultrasów pakuje mu tam wielką oprawę ze świnią (Legia - Aktobe). Myślałem że się nie zmieści, ale nic z tych rzeczy, zapakowali całość, a później do odbytu weszło 13 osób z zakazami stadionowymi krzycząc ciągle "chodźcie śmiało jest nas mało".
1
@QQL5 to jest z dwojga złego?
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Finał sezonu Reacher? Fiu fiu. A w przyszłym roku kolejny sezon. KOZAK
0
@NeroTFP1 Niech uważają na klubowy autokar
0
@Pressinho i tak uja by zdziałał Stoch na tych MS
1
@July_6_BcN w Planicy to potrafią skakac
0
Iga z taką gra to powinna w Challengerach startować. Tam gdzie Chwalinska
1
@FCB_dimiC Ignacik z turbokozaka
0
Odłamała, teraz to już po zwycięstwo. Pierwszy serwis 95%
1
płynie Igus płynie
2
@Popitek12 Może w końcu pornusy przestanie ogladac
0
@Eklerek Złapałem 6.75 na Filipinke. Iga to przegra :D
0
@tbas Nie no, nie porównuj takich rzeczy
0
W reprezentacji niech sobie mówi co chce. Ogarnięty to on ma być w Barcelonie
2
@wojopancer Właśnie z salonu Ery wjechała Nokia 3310
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Bocheno1 sklepiemy się na rachunki 20 lat do przodu
1
@Kgorecki2500 Moder też tak celebruje?
1
Ssn Marino z brameczka
6
Linette wygrywa z Gauff w dwóch setach. Brawo
0
@La Pulgaa jakby to byli Turcy to 0-2 do ht
2
Wchodzi Slisz kolejny wirtuoz. Ale mamy pake
18
Świderski to powinien za ta celebrację dostać karnego ptaka. Nie ma prawa uciszać nawet największego Janusza, który płaci za takie gówno.
0
Ćwiczone tydzień na treningach.
0
@FcPortoFan1999 Proszę Cię, nie troluj
0
40sto procentowi idą po lidera
0
Komentarz usunięty przez użytkownika