3

Rekin od pierwszych minut to płotka. Oby dziś się to zmienilo

0

@QQL5 przypał. Dodi to klika chetnie

21

Zastanawiacie się jak kibice wnoszą race na stadion. Otóż już wam mówię. Jadę kiedyś na mecz, parkuje sobie na parkingu pod Torwarem, patrzę a tu grupka łysych sebixów wypina tyłki, a inny ładują tam ogromne ilości rac. Większośc z nich była solidnie przecwelona w więzieniu więc poważne ilości pirotechniki zostały ukryte w odbytach wyklętych. Później dzieje się rzecz nieprawdopodobna, jeden z gniazdowych Legii wbija i wypina tyłek, a grupka ultrasów pakuje mu tam wielką oprawę ze świnią (Legia - Aktobe). Myślałem że się nie zmieści, ale nic z tych rzeczy, zapakowali całość, a później do odbytu weszło 13 osób z zakazami stadionowymi krzycząc ciągle "chodźcie śmiało jest nas mało".

1

@QQL5 to jest z dwojga złego?

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Finał sezonu Reacher? Fiu fiu. A w przyszłym roku kolejny sezon. KOZAK

0

@NeroTFP1 Niech uważają na klubowy autokar

0

@Pressinho i tak uja by zdziałał Stoch na tych MS

1

@July_6_BcN w Planicy to potrafią skakac

0

Iga z taką gra to powinna w Challengerach startować. Tam gdzie Chwalinska

1

@FCB_dimiC Ignacik z turbokozaka

0

Odłamała, teraz to już po zwycięstwo. Pierwszy serwis 95%

1

płynie Igus płynie

2

@Popitek12 Może w końcu pornusy przestanie ogladac

0

@Eklerek Złapałem 6.75 na Filipinke. Iga to przegra :D

0

@tbas Nie no, nie porównuj takich rzeczy

0

W reprezentacji niech sobie mówi co chce. Ogarnięty to on ma być w Barcelonie

2

@wojopancer Właśnie z salonu Ery wjechała Nokia 3310

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@Bocheno1 sklepiemy się na rachunki 20 lat do przodu

1

@Kgorecki2500 Moder też tak celebruje?

1

Ssn Marino z brameczka

6

Linette wygrywa z Gauff w dwóch setach. Brawo

0

@La Pulgaa jakby to byli Turcy to 0-2 do ht

2

Wchodzi Slisz kolejny wirtuoz. Ale mamy pake

18

Świderski to powinien za ta celebrację dostać karnego ptaka. Nie ma prawa uciszać nawet największego Janusza, który płaci za takie gówno.

0

Ćwiczone tydzień na treningach.

0

@FcPortoFan1999 Proszę Cię, nie troluj

0

40sto procentowi idą po lidera

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?