0

@escarabajo po 11 latach. W holenderskiej się odnajdują Polacy

0

@Hosh Sami sobie skomplikowali sprawe

0

@Firestone Piąte również styknie.

0

@Astad bramkarz może Kuszczaka zrobił?

2

Co mówi pani od geografii przy mapie?
Witam Państwa

6

@GeneralXavi Borneo pasuje do ortografi Komorowskiego

0

@Ptasior W tym roku faktycznie to lajcik na drogach

0

Zima w kwietniu zaskoczyła kierowców na lubelszczyźnie

1

@Bykunn U siebie golą każdego pokolei

0

@MateS 120 tys miesięcznie za darmo nie zarabia

1

Tobiasz po raz pierwszy.

2

@Wojciech123 jak na razie to widać, że Legia nie potrafi podać pod presją już nie mówiąc o podaniu z pierwszej do przodu. W drugiej połowie to będą stali jedenastu w polu karnym

0

@FcPortoFan1999 To już lepiej żeby obrońca jakiś w ataku zagrał niż ten emeryt

0

Te karzełki z przodu Legii będą mieli plan pobawić się z obroną Chelsea w chowanego. Zawsze jakiś plan.

0

@Stinger_ liczę bramki londyńczyków od trzech

0

Czelsioki większość składu rezerwowy. Tak jak w poprzednich meczach LE, jak nie idzie to wchodzą

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sergio5 Taki ma się przejmować brakiem gry? Znalazł debili to niech płacą.

1

@QQL5 Polsat Sport 1 , Polsat premium 1, Polsat box

0

@NeroTFP1 Musi jeszcze trochę książek poczytać. Moze w maju zacznie od Twojej?

2

@kamiVeB z komentarzem

1

@gumaz Prawdopodobnie perełki w puszcze ale nie na 100 pro

3

@gumaz W lesie browary piliśmy z kumplem. Mama zadzwoniła z info. Jak poszliśmy z kumplem po dostawę po kolejną ture to już mało osób było. Wszyscy oglądali wiadomosci

0

@goldmetaxa Borussia musi zaatakować i źle to się dla nich skonczy

0

@FCB24 Ferran tylko z lawki

0

@July_6_BcN Słusznie

4

Komentarz usunięty

0

@TR3YWAY z ławki tak

0

@Foro Tego to jeszcze nie grali. Współczuję

0

@sergio5Twioje zdrowie Dawid!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?