UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@escarabajo po 11 latach. W holenderskiej się odnajdują Polacy
0
@Hosh Sami sobie skomplikowali sprawe
0
@Firestone Piąte również styknie.
0
@Astad bramkarz może Kuszczaka zrobił?
2
Co mówi pani od geografii przy mapie?
Witam Państwa
6
@GeneralXavi Borneo pasuje do ortografi Komorowskiego
0
@Ptasior W tym roku faktycznie to lajcik na drogach
0
Zima w kwietniu zaskoczyła kierowców na lubelszczyźnie
1
@Bykunn U siebie golą każdego pokolei
0
@MateS 120 tys miesięcznie za darmo nie zarabia
1
Tobiasz po raz pierwszy.
2
@Wojciech123 jak na razie to widać, że Legia nie potrafi podać pod presją już nie mówiąc o podaniu z pierwszej do przodu. W drugiej połowie to będą stali jedenastu w polu karnym
0
@FcPortoFan1999 To już lepiej żeby obrońca jakiś w ataku zagrał niż ten emeryt
0
Te karzełki z przodu Legii będą mieli plan pobawić się z obroną Chelsea w chowanego. Zawsze jakiś plan.
0
@Stinger_ liczę bramki londyńczyków od trzech
0
Czelsioki większość składu rezerwowy. Tak jak w poprzednich meczach LE, jak nie idzie to wchodzą
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sergio5 Taki ma się przejmować brakiem gry? Znalazł debili to niech płacą.
1
@QQL5 Polsat Sport 1 , Polsat premium 1, Polsat box
0
@NeroTFP1 Musi jeszcze trochę książek poczytać. Moze w maju zacznie od Twojej?
2
@kamiVeB z komentarzem
1
@gumaz Prawdopodobnie perełki w puszcze ale nie na 100 pro
3
@gumaz W lesie browary piliśmy z kumplem. Mama zadzwoniła z info. Jak poszliśmy z kumplem po dostawę po kolejną ture to już mało osób było. Wszyscy oglądali wiadomosci
0
@goldmetaxa Borussia musi zaatakować i źle to się dla nich skonczy
0
@FCB24 Ferran tylko z lawki
0
@July_6_BcN Słusznie
4
Komentarz usunięty
0
@TR3YWAY z ławki tak
0
@Foro Tego to jeszcze nie grali. Współczuję
0
@sergio5Twioje zdrowie Dawid!