UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tbas ja się nie nastawiam.
0
@FcPortoFan1999 przyszli na getafe
1
5
@Barceloniarz987 igrek dodaj
7
0
@July_6_BcN Nie ma skutecznych leków?
2
@July_6_BcN zajebiście. Jeden miesiąc w roku gdzie nie przejdę to ładnie pachnie.
1
Żeby nie wturlał own gola
1
@GeneralXavi Eurowizja... Jeszcze zimną zośkę było dopisac
1
@Sulimo Craxa o nic nie gra więc tyłki powinni wystawić
1
@MessiForeverTheBest w następnym turnieju max 2 runda
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Transu96 Radio Maryja wolna Europa. Ale by to leciało.
0
Zmiennicy ogarną rządowych. Tak jak Valencia.
0
Ale ładnie wsadził
0
@Gaucho I tak zagrają z nami mega defensywnie + kontry. Jedynie plus to byłby taki jakby pół pierwszego składu miało kontuzje.
0
@Ricardinio14 w tym sezonie nie dziwi żaden ich wynik
2
@Barcafan2020 Polan Żabno - Unia Niedomice
0
@FcPortoFan1999 alkohol widze wjechał
0
@takisobiektos Wilki cienkie w tym meczu jak sik pająka. W takim razie o Unajted nie ma co pisać mimo zmian
3
@Eklerek kogoś innego nie mogą wyśledzić tylko Kowalczyka walącego wódę?
1
Czy w święto można życzyć rywalowi żeby tak sobie dzisiaj głupi ryj rozwalił?
0
@tadzik447 a popitka?
0
@aspr1me nie, oni piszą że sędzia zepsuł
0
@FcPortoFan1999 tylko że on czekał na var zamiast od razu wyciągnąć Reda. Co on ślepy?
0
@FcPortoFan1999 a sedzia nawet żółtej nie dal
0
Kundle coś tam szczekają? Wincyj,wincyj. Miód na uszy
0
@FCB24 ale Brożka to Ty szanuj
1
@Luciano99 Co fakt to fakt
1
Na innej nawierzni to Iga już dawno by była po prysznicu i w drodze powrotnej.