0

@tbas ja się nie nastawiam.

0

@FcPortoFan1999 przyszli na getafe

1

5

@Barceloniarz987 igrek dodaj

7

wege kebab

0

@July_6_BcN Nie ma skutecznych leków?

2

@July_6_BcN zajebiście. Jeden miesiąc w roku gdzie nie przejdę to ładnie pachnie.

1

Żeby nie wturlał own gola

1

@GeneralXavi Eurowizja... Jeszcze zimną zośkę było dopisac

1

@Sulimo Craxa o nic nie gra więc tyłki powinni wystawić

1

@MessiForeverTheBest w następnym turnieju max 2 runda

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Transu96 Radio Maryja wolna Europa. Ale by to leciało.

0

Zmiennicy ogarną rządowych. Tak jak Valencia.

0

Ale ładnie wsadził

0

@Gaucho I tak zagrają z nami mega defensywnie + kontry. Jedynie plus to byłby taki jakby pół pierwszego składu miało kontuzje.

0

@Ricardinio14 w tym sezonie nie dziwi żaden ich wynik

2

@Barcafan2020 Polan Żabno - Unia Niedomice

0

@FcPortoFan1999 alkohol widze wjechał

0

@takisobiektos Wilki cienkie w tym meczu jak sik pająka. W takim razie o Unajted nie ma co pisać mimo zmian

3

@Eklerek kogoś innego nie mogą wyśledzić tylko Kowalczyka walącego wódę?

1

Czy w święto można życzyć rywalowi żeby tak sobie dzisiaj głupi ryj rozwalił?

0

@tadzik447 a popitka?

0

@aspr1me nie, oni piszą że sędzia zepsuł

0

@FcPortoFan1999 tylko że on czekał na var zamiast od razu wyciągnąć Reda. Co on ślepy?

0

@FcPortoFan1999 a sedzia nawet żółtej nie dal

0

Kundle coś tam szczekają? Wincyj,wincyj. Miód na uszy

0

@FCB24 ale Brożka to Ty szanuj

1

@Luciano99 Co fakt to fakt

1

Na innej nawierzni to Iga już dawno by była po prysznicu i w drodze powrotnej.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?