UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Goscinnie dobzi jestesmy
5
@Kozinho. Arsenal dziś awansuje i po pilce
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@cules100pro nie pierwsza i nie ostatnia taka sytuacja... Pamiętaj, że przed komputerem siedzą idioci
0
@4drian0 Wal na czysta dwójkę jak prawdziwi facet bez ceregieli a nie w rożne się będziesz bawić. Stukną że 3 rożne i lament bedzie
8
@Luciano99 Dlatego do góry kiełbasy, golimy frajerów z Madrytu i patrzymy z niecierpliwością na kolejny sezon
0
@FCB_dimiC Widać, że mało e klapy oglądałeś. Babolarz jakich wielu
0
@Maker0 1. To mało takich karnych widziałeś 2. Wiesz, że jak jest już po doliczonym czasie gry to nawet jak piłkarz jest sam na sam to sędzia ma obowiązek gwizdnąć koniec? Coś tam wiesz a jednak pierdzielisz glupoty
1
No i faul na Kłapouchym był, UJ z powtórkami dla kibiców, ale te urwy na varze to co???
0
Muszą zebrać jeszcze siłę. Dwie bramy można pierdyknac luźno
1
Musimy strzelić !!
2
Co za łysa menda. Dojedziemy ich w dogrywce bankowo
1
Jedziemyyy z koksikiem
0
Robimy to!!!! One one
1
W drugiej trzeba mocniej przycisnąć. Dużo takich przypadkowych piłek Inter zgarnia i oddają groźne strzały.To da się odrobić tylko Flick musi działać
7
I ta reklama która będzie o 20:59
0
Vamos Kłapouchy!
0
@Piotr,1985 też wolałbym,żeby z Milanem grali
0
@Douglas od tyłu jednego, drugiego i nogi za pas! Mocno pada?
0
@NoswaR A ja uważam,że z 2-0 do połowy jesteśmy w stanie awansowac
0
@July_6_BcN to dobrze? źle czy bez znaczenia? Edit ok, już tam nie mieszkasz
1
@Kasy Wystarczy napis "szymi".
0
@lajcior Jak był wypożyczony do Falcons to prezentował się przeciętnie, choć długo nie pograł. Gorszy od broky,ego nie będzie.
2
@Ramon_Villaverde I na tym się opierasz? Niezle
0
@Katalonik97 a tam gadasz. Flick by Ci powiedział potrzymaj piwo
5
@mrboom to jak pytanie takie same jak czemu taki a nie inny mecz na TVP.
0
@Katalonik97 mogą i 2-0 przegrywać do połowy a wiara będzie. Nie to co lata wczesniej
1
@Eklerek haha ale zjeby:) ta, ten szymi na glacy. Mogę się założyć m, że to nie jedyni:D
0
@escarabajo no niech ma :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika