1

@Encore To już może się rozglądać

1

@A4ron O w morde, co za porownanie

1

@Kgorecki2500 No oni wybierają najczęściej proponowane

7

@Fake69 jutro dokupisz. Smacznego

0

Fajna kasę na Idze idzie w tym roku zarobić. Tylko szkoda z taką padlinę odstawia

0

@Transu96 Ja 1500zl i kasa do mamy. Nie narzekalem

1

@LionelM95 o kurde, połowę z pensji w skarpetę. Niezle. Tylko jak bedziesz na swoim/wynajem to już inna bajka

1

@Lucyffffer1922 Raków na lekko. Jaga spuchnięte jaja jak po triathlonie

0

@BulaKG w jakim dziecko wieku?

4

Między 9 a 11 uważajcie na głowy, na terytorium naszego kraju spadnie moze spaść radziecka sonda

0

@FcPortoFan1999 ja tam spalonego nie widziałem. Zero powtórek, żadnej linii. Jebać taki var

5

@Cvzx tępa dzida, ale czego się spodziewać po Żukowskiej

1

@Values Chłopak nie gra to chociaż się pobawi

7

Komentarz usunięty

0

Baskowie jazda!

0

3

@Pnog37 Ciepły papież?

0

@svensonFCB Gerwazy

0

Widzę, że bracia Williams i Sancet dziś nie zagrają. Szkoda, bo mogliby powalczyć o remontade

3

@Rastafarnianin W tych krajach co wymieniłeś to jest na porządku dziennym i nie robi się z tego tematu tygodnia. Mała wzmianka w prasie/na stronie informacja gdzieś pośród innych pojebanych akcji. U nas to gorące tematy

0

@qbsonFCBarca ok, to i ja widziałem

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

3

@Joe_Barbaro Arsenal Team

0

@FcPortoFan1999 półfinał odpal, a nie w komin się będziesz lampił

1

@July_6_BcN to z fartem tam, czujna badz

0

@July_6_BcN nieciekawie tam macie

0

@Lola120 Jak Ci smutno to możemy w Basketonie klasyk obejrzeć przy piwku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?