UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Encore To już może się rozglądać
1
@A4ron O w morde, co za porownanie
1
@Kgorecki2500 No oni wybierają najczęściej proponowane
7
@Fake69 jutro dokupisz. Smacznego
0
Fajna kasę na Idze idzie w tym roku zarobić. Tylko szkoda z taką padlinę odstawia
0
@Transu96 Ja 1500zl i kasa do mamy. Nie narzekalem
1
@LionelM95 o kurde, połowę z pensji w skarpetę. Niezle. Tylko jak bedziesz na swoim/wynajem to już inna bajka
1
@Lucyffffer1922 Raków na lekko. Jaga spuchnięte jaja jak po triathlonie
0
@BulaKG w jakim dziecko wieku?
4
Między 9 a 11 uważajcie na głowy, na terytorium naszego kraju spadnie moze spaść radziecka sonda
0
@FcPortoFan1999 ja tam spalonego nie widziałem. Zero powtórek, żadnej linii. Jebać taki var
5
@Cvzx tępa dzida, ale czego się spodziewać po Żukowskiej
1
@Values Chłopak nie gra to chociaż się pobawi
7
Komentarz usunięty
0
Baskowie jazda!
3
@pollack https://wykop.pl/cdn/c3201142/b1af22bb14c1c1295f75804750a955a2dca901e627ada9a90943092236ee782c,w800.jpg?author=KurnikoweKuriozum&auth=60dc0bfdd334e831f722eb2c7d85a55b
0
@Piotrek1993
3
@Pnog37 Ciepły papież?
0
@svensonFCB Gerwazy
0
Widzę, że bracia Williams i Sancet dziś nie zagrają. Szkoda, bo mogliby powalczyć o remontade
3
@Rastafarnianin W tych krajach co wymieniłeś to jest na porządku dziennym i nie robi się z tego tematu tygodnia. Mała wzmianka w prasie/na stronie informacja gdzieś pośród innych pojebanych akcji. U nas to gorące tematy
0
@qbsonFCBarca ok, to i ja widziałem
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
@FcPortoFan1999 LM?
3
@Joe_Barbaro Arsenal Team
0
@FcPortoFan1999 półfinał odpal, a nie w komin się będziesz lampił
1
@July_6_BcN to z fartem tam, czujna badz
0
@July_6_BcN nieciekawie tam macie
0
@Lola120 Jak Ci smutno to możemy w Basketonie klasyk obejrzeć przy piwku.