UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już nie narzekajcie na składy, ludzie nie grajcie żarem.
0
Ale wleci over 5,5 bramek jak w masło
1
@Danny Gaucho do zrobienia jest
0
@Ojciec5tkidzieci Spokojnie. Chore mysli na bok.
6
@Danny Gaucho I ma rację.
1
@fart rano już każdy wiedzioł
1
@Wojciech123 w każdym momencie mogą Ci odjąć z konta ten hajs. Jak będziesz miał zero na depozycie to się obudzisz z ujemnym depozytem. Jak nie uregulujesz to PDW
1
@Eklerek Jak amatorzy
0
@adamek20151 obejrzę 2 0 dla Amerykanca
2
@Luciano99 Bo to są ogólnie przegrywy, nie tylko w tym roku. Nie na darmo w gablocie kurz i pajęczyny
0
@svensonFCB pewnie autobus przyjezdnych
1
@fart a masz giegie?
0
@insp1re Dla mnie to może grać i z 69
0
@Kapitan hawk Ok, właścicielka restauracji dała tyłka. Ale, żeby iść do żabki na pizzę? Do od razu do Castoramy mogli iść na hot dogi. Więcej miejsca
1
@svensonFCB Cieżkowianka Jaworzno allez allez!
3
@SuperPatsonFCB prędzej czy później musiało do tego dojść.
0
2005-2010 to były Eurowizje. Z roku na rok co raz gorzej
3
@GeneralXavi Skąd masz pieniądze lepiej napisz.
2
@Deeespacito Żeś naskrobał
0
@Eklerek według mnie Hurkacz wygra
0
@zurek1207 Hurkacz zaskoczy pozytywnie dzis
1
@Eto'o9 R10 ale to nie jest jakaś nowość.
0
Do pani pustej.. ykhm.. pani glowy
0
@Arden to jest fejk kolego
3
Dziecko wysłać do Rosji na leczenie... No jebniety
9
Pani czasówka przymknie jape
2
@blakkudium męczennik mógłby grać , po przeszkadzałby trochę mapetowi
0
@Gacek5 bedzie o 20
0
@Filipem niech on tam siedzi cały czas na tych pojemnikach na wode
0
@xVENUMx Chelsea Zara da 200