0

Już nie narzekajcie na składy, ludzie nie grajcie żarem.

0

Ale wleci over 5,5 bramek jak w masło

1

@Danny Gaucho do zrobienia jest

0

@Ojciec5tkidzieci Spokojnie. Chore mysli na bok.

6

@Danny Gaucho I ma rację.

1

@fart rano już każdy wiedzioł

1

@Wojciech123 w każdym momencie mogą Ci odjąć z konta ten hajs. Jak będziesz miał zero na depozycie to się obudzisz z ujemnym depozytem. Jak nie uregulujesz to PDW

1

@Eklerek Jak amatorzy

0

@adamek20151 obejrzę 2 0 dla Amerykanca

2

@Luciano99 Bo to są ogólnie przegrywy, nie tylko w tym roku. Nie na darmo w gablocie kurz i pajęczyny

0

@svensonFCB pewnie autobus przyjezdnych

1

@fart a masz giegie?

0

@insp1re Dla mnie to może grać i z 69

0

@Kapitan hawk Ok, właścicielka restauracji dała tyłka. Ale, żeby iść do żabki na pizzę? Do od razu do Castoramy mogli iść na hot dogi. Więcej miejsca

1

@svensonFCB Cieżkowianka Jaworzno allez allez!

3

@SuperPatsonFCB prędzej czy później musiało do tego dojść.

0

2005-2010 to były Eurowizje. Z roku na rok co raz gorzej

3

@GeneralXavi Skąd masz pieniądze lepiej napisz.

2

@Deeespacito Żeś naskrobał

0

@Eklerek według mnie Hurkacz wygra

0

@zurek1207 Hurkacz zaskoczy pozytywnie dzis

1

@Eto'o9 R10 ale to nie jest jakaś nowość.

0

Do pani pustej.. ykhm.. pani glowy

0

@Arden to jest fejk kolego

3

Dziecko wysłać do Rosji na leczenie... No jebniety

9

Pani czasówka przymknie jape

2

@blakkudium męczennik mógłby grać , po przeszkadzałby trochę mapetowi

0

@Gacek5 bedzie o 20

0

@Filipem niech on tam siedzi cały czas na tych pojemnikach na wode

0

@xVENUMx Chelsea Zara da 200

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?