0

Ta bialorusinka jest psychiczna. Oby ja Coco porobila

1

@gumaz Moje też. Dobrze, że zapasy alko zrobiłem.

0

@Piotrek1993 Nie wyrzuca go nawet jakby przegrali 4-0. Do końca eliminacji będzie prowadzic

0

@FcPortoFan1999 Turczynki w nie najmocniejszym składzie, ale nikt nie mówił że będzie lekko

1

@Munio hula jak ta lala

1

@Stinger_ Potężnego Serba z makaronem

0

@FcPortoFan1999 bo ma taki organizm? On dosyć często ma dolegliwosci

0

@DeXt3rVeB chyba swojaczkow

4

@ZuczekFCB1899 ile masz lat? Jak nie więcej niż 15 to wyjaśnia, że nie wiedziales

0

@D10SLEO potężny Serb dziś gotuje makaron

0

Nie zamykasz na 7-5? Dostaniesz w tie breaku.

0

@agaFCB dosyć często oddaje 1 seta, im w dalej w las hiszpan będzie dominowac

1

Słabszy gem i po secie

1

@pluszek on jeszcze im odjechał, później dopiero w sadzawce go zatrzymali

3

@Mario96w To i tak ma o 5 szlemów więcej niż Radwańska. Co ja się nawkurzalem przez lata na nią. A tu cyk gówniara z paletkom kilka szlemikow. Nie ma lipy

1

@Pomimo27 po miesiącu zaczęła się spotykać z nowym

0

Dawaj Iga, napie...aj się z nia! Tutaj nie ma półśrodków

0

Oby cały czas tak nie trafiała, bo trzeba będzie konczyc

1

@kubix05 Andre Agassi

0

@Gronek Ugra 2 sety

0

@FcPortoFan1999 poczekaj aż się Bublor obudzi

1

@fc20barca jakie Mama ma zdanie?

0

Teraz Bublik maszyna eliminuje Sinnera i gitara gra

1

Boisson idzie po szlema. Niezle

0

@FcPortoFan1999 po spotkaniu z Pegula na pytanie, że ćwierćfinał to już bardzo daleko i kiedy ma się zamiar zatrzymać? Odpowiedziała... że idzie po turniej!

1

@FcPortoFan1999 po operacji kolana dopiero zaczyna prawdziwa kariere

0

Boisson wygrywa pierwszego seta!

1

@Recha_0684 Klubowych Mistrzostw Świata

0

@FcPortoFan1999 dobre nie ale zobacz jakie dwa loby hiszpan zapisał.

0

@RoberDzik Kazachski potezny Bublik

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?