UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Lech już potrafił odpadać z Islandczykami
0
@FcPortoFan1999 chyba raczej nie wiadomo z udziałem jakiej drużyny ale zapewne najwcześniej w 2035 roku
3
@gumaz gorąca noc się szykuje
0
@Poversky1000 a leci w tle, coś tam zerkne
2
Wracamy do gry! Tzn do domu
0
Az się łezka zakręciła. Jesteśmy dumni
0
@FcPortoFan1999 to jak z Portugalia
0
No i od teraz zaczynam liczyć. Rozgrzali sie
0
@FcPortoFan1999 liczę od trzech
1
@Pawci023x Sikając w parku kobieta "ale bydle". Ładnie podziekowalem
1
@FCBparasiempre Pamiętam dobrze ten mecz. Spektakularny Rivaldo
0
@FcPortoFan1999 Widzę ciężary
0
@FcPortoFan1999 Na Węgry niech jadą, bo budżetu im nie styknie
0
@lajcior Na deser mam piekielnie bordowy Granat. Jak pierdyknie to będę zlizywać z bialego prześcieradła. Pychotka
3
@pt9 najważniejsze, ze zaraziles ja Barceloną. Gdyby była z białej części Madrytu, niestety do kosza.
0
@FcPortoFan1999 oglądałeś?
0
@NeroTFP1 Dan Petrescu ogarnie tych nierobów. Nieoficjalnie wiadomo, że kandydatura wpłynęła.
0
@messi33 niech się cieszą, że nie przegrali
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FcPortoFan1999 wczoraj pisałeś że Lisy nie do rozwalenia:)
0
@4drian0 asfalt przy nim jest bialy
3
Jak europejskie drużyny się spotkają to może będzie co ogladac
0
Ten Auckland to polski spadkowicz by pojechał na lekko
16
@buglikos u nas nie dojeżdżał długo przed odejsciem
0
Drużyna na piątke
0
@FcPortoFan1999 ale gospodarczo nas miazdza
0
Jest dobrze, staramy się, aby do przodu
0
@czółkovsky w tle kot miauczy
0
@FcPortoFan1999 Nigeria - nowych Olisadebe
0
Dać w łapę żeby w drugiej połowie nie strzelali, bo padnie jakiś rekord młodzików