0

Zwoliński na 1-0 dla Wisełki

1

@FcPortoFan1999 nurek ze Stali, nie było kontaktu

0

@mrboom co oni grają Ty strzelasz później ja?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@esem91 Niech podziwiają prawdziwy futbol

3

@mordini123 Polska Gurom

0

Komentarz usunięty

1

@Luciano99 z Widzewem 7-1?

0

@Ku84fcb Że co? Te przegrywy to się nadaja

0

@Hosh Szczęsny już by był z kartka

0

@BHAFCB A co ma się dziać? Polish League Power

1

Wieczysta z golem, ale Pazdan leżąc na spalonym heh

0

I Śląsk na prowadzeniu

0

@FcPortoFan1999 W barażach tak. Dlatego Wisła w tym sezonie awansuje bezpośrednio:)

0

Do końca wyciśnie kontrakt. A ile będzie będzie miał czasu dla nowej dziewczyny. Mundial? W tv można obejrzeć

2

@Luciano99 Wjebio w 90

1

@FcPortoFan1999 Bo są bliżej strzelenia gola, a kurs kusi

3

@misterio Stawiam na kompromitacje

3

@Cule1234 I bardzo dobrze, że Wisła nie była zainteresowana. Przetarł telefon i rzucił na ziemię z miną "co to za gówno"

1

@MesQueUnClub22 Kazachy u siebie powinni spokojnie strzelic

1

Ja tylko przypominam, że za finał dla kibica koszt... 500 funtow

0

Iga daj Rusce jednego no.... NOT

1

Będzie skrót minutowy w wiadomościach?

0

Niech ruska chociaż przełamie raz.

1

Iga gra w kwalifikacjach

0

9. Liczę do 12.

0

Mimo że byłbym zdrowy , oddałbym mecz. Choć w sumie kasa

1

@Luciano99 napij się piwa królu, tenis zostaw nam

0

Ej Iga, ja rozumiem być konsekwetną, ale daj jej gema , bo trzoda tak w finale

0

Iga w 2 secie: Amanda, daj sobie spokój choć na drina.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?