UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 na emeryturę, a już na pewno na przerwe
1
może memczestery w tym sezonie wymienia się miejscami z poprzedniego?
2
@Destroyer_of_Worlds dobrze, że wymyślili LE. Polacy w końcu mają gdzie grać, ba za rok 2 drużyny w el. LM. Gdyby, nie ten rodzaj europejskich pucharów to nigdy by to nie nastąpiło.
0
@escarabajo Ale Wisła tam wygrała 4:1
0
Niech oni nie wychodzą na drugą połowę. Lepszy walkower
0
@demsi1707 Nie wracać, jak ma się takie pytania.
0
Z czym ten biedny Lech do ludzi
2
@FCBparasiempre Pamiętam ten mecz i genialnego już nieżyjącego Artka Sarnata. U siebie za to bardzo dobry mecz Wisełki
0
@FcPortoFan1999 przegrać zawsze można, aby nie wysoko, bo te miernoty podłamane w czape z Suomi dostana
0
@FcPortoFan1999 aby nie przegrać kompromitująco z Holendrami dwumecz. Zająć te drugie miejsce i niech się dzieje wola Boża w barazach
0
Podobno zero tituli kontaktowało się z Feio
0
@Herato Ronaldo bodajże 21 lat. Oczywiście ten prawdziwy, z Brazylii
0
@FcPortoFan1999 Nic nie grali i gol
0
@VegetaPolska a może po prostu spodobał Ci się i jesteś NIM? To by tłumaczyło brak jakiejkolwiek dziewczyny
2
@LambiPL Żona każe to polubiles. Wstyd
0
@michal26 nieźle, ale pochopnie
0
Czwórka juz. Wiśle i tak nie dadzą rady
0
Trójka czystej.
0
@michal26 może na baraże dadzą rade
1
Carlitos wolny jak w Wiselce przeciwko zero tituli.
0
@Herato klubowy może nie wybitny, ale w czołówce
0
@MichuZ44 tylko, że Yamal nawet mając tak założone spodenki, opierdoli nie jednego na lewo i prawo. Ten dziczek ma minimum koordynacji
0
Imaz 100 bramek, nieźle
4
@Walker chwała na wieki
0
Jak oni mogli przegrać z tymi bobami az 4-1
1
@turhiay tam Legia spuchła przy 2-1. Dalej uważam, że nawet w pierwszym meczu nic Larnaca nie pokazała. Słabi sa
1
@turhiay 1:4 to nie przegrałaby nawet Polonia Wawa
1
Słaba ta Larnaca. Jak Legia nie doprowadzi chociaż do dogrywki to wstyd
1
@blakkudium Z takim skladem koguty to będzie powtórka z tamtego sezonu
0
@kubix05 typ częściej kontuzjowany niż Dzbanele w Barcy