1

@FcPortoFan1999 na emeryturę, a już na pewno na przerwe

1

może memczestery w tym sezonie wymienia się miejscami z poprzedniego?

2

@Destroyer_of_Worlds dobrze, że wymyślili LE. Polacy w końcu mają gdzie grać, ba za rok 2 drużyny w el. LM. Gdyby, nie ten rodzaj europejskich pucharów to nigdy by to nie nastąpiło.

0

@escarabajo Ale Wisła tam wygrała 4:1

0

Niech oni nie wychodzą na drugą połowę. Lepszy walkower

0

@demsi1707 Nie wracać, jak ma się takie pytania.

0

Z czym ten biedny Lech do ludzi

2

@FCBparasiempre Pamiętam ten mecz i genialnego już nieżyjącego Artka Sarnata. U siebie za to bardzo dobry mecz Wisełki

0

@FcPortoFan1999 przegrać zawsze można, aby nie wysoko, bo te miernoty podłamane w czape z Suomi dostana

0

@FcPortoFan1999 aby nie przegrać kompromitująco z Holendrami dwumecz. Zająć te drugie miejsce i niech się dzieje wola Boża w barazach

0

Podobno zero tituli kontaktowało się z Feio

0

@Herato Ronaldo bodajże 21 lat. Oczywiście ten prawdziwy, z Brazylii

0

@FcPortoFan1999 Nic nie grali i gol

0

@VegetaPolska a może po prostu spodobał Ci się i jesteś NIM? To by tłumaczyło brak jakiejkolwiek dziewczyny

2

@LambiPL Żona każe to polubiles. Wstyd

0

@michal26 nieźle, ale pochopnie

0

Czwórka juz. Wiśle i tak nie dadzą rady

0

Trójka czystej.

0

@michal26 może na baraże dadzą rade

1

Carlitos wolny jak w Wiselce przeciwko zero tituli.

0

@Herato klubowy może nie wybitny, ale w czołówce

0

@MichuZ44 tylko, że Yamal nawet mając tak założone spodenki, opierdoli nie jednego na lewo i prawo. Ten dziczek ma minimum koordynacji

0

Imaz 100 bramek, nieźle

4

@Walker chwała na wieki

0

Jak oni mogli przegrać z tymi bobami az 4-1

1

@turhiay tam Legia spuchła przy 2-1. Dalej uważam, że nawet w pierwszym meczu nic Larnaca nie pokazała. Słabi sa

1

@turhiay 1:4 to nie przegrałaby nawet Polonia Wawa

1

Słaba ta Larnaca. Jak Legia nie doprowadzi chociaż do dogrywki to wstyd

1

@blakkudium Z takim skladem koguty to będzie powtórka z tamtego sezonu

0

@kubix05 typ częściej kontuzjowany niż Dzbanele w Barcy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?