0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@gumaz

nie żyje napastnik

1

@Cyzix Niech tam siedzi, dobra jest

2

piękne synchro

0

K.O. Dziękujemy, zdrowie wasze

0

Laboga madryciarz niech stęka po bramkach Barcy

2

@mordini123 Kotecek nakarmiony

0

Fajnie, niech Dominator wygrywa co konkurs.

3

Legia pobija kolejny rekord. Brawo

0

@LeszekFCB dali mu strzelić

0

Noah na 10 meczów jeden wygrany, Legia bez zwycięstwa od 9 meczów. Zapowiadają się piłkarskie szachy

1

3,4,5 tera poprosimy

0

Ogień z białymi

1

Małpka już doszedł myśląc o karnym

1

@LeszekFCB no chyba nie

5

@BezglutenowyPedri Łeał Madłyt wicemistrzem? Podoba mnie sie

6

@FcPortoFan1999 Dodi jak w mordę strzelił

2

@mordini123 Blisko rezygnacji jest również Irlandia i Słowenia. Niech reszta krajów pójdzie tym śladem i zydki sami se zaspiewajo

1

@kubix05 Wisła ich zdemoluje

0

@DariaFCB Są tacy, którzy już ubierają. Ciekawe czy też w lutym rozbierają?. Luźno parę dni przed wigilią

0

@ArcziArtt nie cytuj gówna

0

Za szybki , piłka do mapeta , podciągnie i bez szans

0

@LukaszFan Pewnie tak, ale może akurat sobie głupi ryj rozwalą.

0

@ali3gator z tego Bilbao to wróci mapet z hattrickiem

0

Jechać materace ile fabryka dała

3

@Luciano99 biznes to biznes. Nie ma sentymentów

0

@FcPortoFan1999 mogą być zajechani po czwartku

0

@FcPortoFan1999 Motorynka może się przejechać walcem

1

@FcPortoFan1999 Lekko awansują, zbyt słaba jest reszta drużyn. W tamtym sezonie poziom był wyższy

0

@Natalia12345 Maleńka, będzie dobrze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?