UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@July_6_BcN na wczasy w lipcu może i tak
1
Dawid kłap Kubacki
0
@Bogan moze i ustrzeli, ale zobacz ostatnie 5 meczów. Też stracili?
1
@Laminedependencia ale tu wchodzi Babiarz i pozamiatane. Tylko eurosport
0
@FcPortoFan1999 jeszcze 3 set, spokojnie
0
@kanver_ Ufam Flickvagenowi.
3
Uf. Jeszcz jeden secik
0
@Krystiansigma2734 przy 5-0 klepiemy przy gromkim Ole. Oni stoją i patrzą, tak jak w 2010. Wystarczy.
1
@Eklerek podoba się dla mnie
4
@IronSanHybrid Wszystko ok, tylko psuje ten żółty prostokątat nad numerem :/
1
@FcPortoFan1999 chłopie, nawet w styczniu e klapa ci się śni. O czym ty myślisz przed snem?
1
Iga jakby wygrała to byłoby to zbyt proste. Emocje muszą byc
0
@Chimera a skąd wiesz? Może dużo daje jej w czym innym
1
Zieliński i Kawa jak dojdzie do 3 spotkania , znów będą ratować nam dupę. To oni nas ciagną w tym turnieju i są decydujący.
1
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@adi7adi8 Jak Iga wdupi to Hubert tylko podciągnie te sanki. Wszystko mikst pokaże
1
Zobaczymy jaki Igor wyjdzie na 3 set.
4
@abro86 Powrót do Barcelony. Z uśmiechem
3
@Eklerek W końcu może wzrośnie liczba urodzeń. A jaja puchną
1
Ukraina atakuje podium
10
@PatrychoO jeszcze jest zapas
2
Kubacki w duecie wystąpi. To jest chyba żart trenera siusiaka
0
@Mroziu Dzień dobry. Słucham pytań.
2
@mekston Tego już nie da się zjebac
0
@Starrk
0
@Bykunn aby dwa dni na plusie i znów długo minus
0
@D10SLEO jak nikt koło niego nie stoi to owszem
1
@gumaz Na trawie oczywiście, że tak
0
@Unbe No to po maluszku!