1

@July_6_BcN na wczasy w lipcu może i tak

1

Dawid kłap Kubacki

0

@Bogan moze i ustrzeli, ale zobacz ostatnie 5 meczów. Też stracili?

1

@Laminedependencia ale tu wchodzi Babiarz i pozamiatane. Tylko eurosport

0

@FcPortoFan1999 jeszcze 3 set, spokojnie

0

@kanver_ Ufam Flickvagenowi.

3

Uf. Jeszcz jeden secik

0

@Krystiansigma2734 przy 5-0 klepiemy przy gromkim Ole. Oni stoją i patrzą, tak jak w 2010. Wystarczy.

1

@Eklerek podoba się dla mnie

4

@IronSanHybrid Wszystko ok, tylko psuje ten żółty prostokątat nad numerem :/

1

@FcPortoFan1999 chłopie, nawet w styczniu e klapa ci się śni. O czym ty myślisz przed snem?

1

Iga jakby wygrała to byłoby to zbyt proste. Emocje muszą byc

0

@Chimera a skąd wiesz? Może dużo daje jej w czym innym

1

Zieliński i Kawa jak dojdzie do 3 spotkania , znów będą ratować nam dupę. To oni nas ciagną w tym turnieju i są decydujący.

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@adi7adi8 Jak Iga wdupi to Hubert tylko podciągnie te sanki. Wszystko mikst pokaże

1

Zobaczymy jaki Igor wyjdzie na 3 set.

4

@abro86 Powrót do Barcelony. Z uśmiechem

3

@Eklerek W końcu może wzrośnie liczba urodzeń. A jaja puchną

1

Ukraina atakuje podium

10

@PatrychoO jeszcze jest zapas

2

Kubacki w duecie wystąpi. To jest chyba żart trenera siusiaka

0

@Mroziu Dzień dobry. Słucham pytań.

2

@mekston Tego już nie da się zjebac

0

@Starrk

A tutaj się zdrzemnął?

0

@Bykunn aby dwa dni na plusie i znów długo minus

0

@D10SLEO jak nikt koło niego nie stoi to owszem

1

@gumaz Na trawie oczywiście, że tak

0

@Unbe No to po maluszku!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?