UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@APTAPT Tylko nie było z czego wybierać. Jak Steczkowska zajmuje 14 miejsce to to coś niech nawet nie jedzie.
7
@gumaz na pewno coś z patelsona
1
@FcPortoFan1999 Jeżeli PZPN nałoży na Wisłę walkower to złoża przeciwko komisji ligi pozew i go wygrają.
1
@kundee najepac się do nieprzytomności i narzygac na koszulkę srealu
6
@Karol145 Śląsk nie chciał wpuścić na trybuny kibiców Wisły, więc prezes krakowskiego klubu Jarosław Królewski powiedział, że jego piłkarze nie pojadą do Wrocławia. Wielokrotnie Królewski apelował o wpuszczanie kibiców, gdzie gospodarze za każdym razem wymyślali absurdy by nie wpuścić kibiców Wisły. Miarka się przebrała
1
@urbipl Nie siej fermentu. Został Fazowski wypuszczony bez żadnych zarzutów.
0
Kuerwa mac..m jeszcze troche
1
Jeszcze kurwa jeden!!!!!!
0
Kueeerwa.......
0
@July_6_BcN Jak Ty tam wtedy wyglądałaś na 2 lata
1
@karci0 nie porównuj placków z Podlasia do Barcy
0
Druga połowa jedziemy dalej
3
@PatrychoO own goal na 5-0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
A na notatniku: "Jedyny plus tego pokazu futbolu z Getafe jest taki, że będę miał wywalone, nawet gdyby bordowi odwalili dziś tę remontadę.
Pękło coś we mnie dzisiaj jak ogromny hemoroid, hodowany przez egipską mumię z zakonserwowanym przerostem tkanki odbytniczej i przetrwałym nerwem, potrzymującym mechanizm parcia w latrynie po śmierci przez 3000 lat."
Kisne
0
Zobaczymy ile wytrzymaja
1
Co ten Letkiewicz zrobił....
5
@Bartosz85 Ale Legia nie strzela przecież bramek
4
Wisła in Legia out
1
Jaga ich klepie jak juniorów
1
@AmigoBlancos max 1 bramka
0
@Leooo Atak będzie huraganowy, zobaczymy jak będzie w defensywie
0
@saczers438 jak będzie w papę napiszą, że to przez Ciebie
0
@michal26 Benfa ich pogoni
1
Ale Bodowcy grają, wow
0
@VeB 1899 bez żółwia leżo i kwiczo
0
@kamiVeB jutro dwa dostana
3
@reloaded to 6-2 i dogrywka. Tak czy siak trzeba mocno zaatakowac
3
@MesQueUnClub_87 Wszystko bym opierdolił.
0
@Piotrek1993Przeciez w eklapie wygrywasz dwa mecze z rzędu i awans o 8 miejsc