4

Oviedo postawi Titanic na 16 metrze. Oby szybko strzelic

4

@mekston albo autostradę na samolot

0

0

@adi7adi8 Sinner wie ze dupa się pali to trzeba uciec do szatni

0

@DTMisTheBest Austriacka...

0

Triple H upada po raz pierwszy.

2

@Zoker ale Bodo to szanuj

0

@FcPortoFan1999 jak z Włochami też wyłapia. Tu nie ma po co jeździć na te turnieje

1

@FcPortoFan1999 kompromitacji nie ma, ale za mało skuteczni jestesmy

1

@LAMC_10 No będzie blisko

1

@gumaz Baty czekaja nas

0

@Konradowskyy było.

0

@JanuszKorwinMikke Daj sobie spokój.

0

@FcPortoFan1999 bo Venus bliżej do garów a nie na kort. A Olga by się skompromitowała

1

Danilovic złapana po 4,5. Ma szczęście kobita.

0

@buglikos i? Oni z tej beznadziei tak szybko nie wyjdą.

2

To całe WTA zaorać. Navratilova niech jeszcze wróci i dojdzie do półfinału.

1

@BorzyKrzys Wincyj wrzutek.

1

@Arden never ending story

7

@July_6_BcN ojj dużo tego było. Końcówka biegu Kowalczyk z astmatyczką, Barca-Psg, brąz w ręcznej Polska-Hiszpania i wiele innych

0

@insp1re Uważnie oglądał powtórki z padami Kryśki

2

@NeroTFP1 Ciekawostka taka, że takie Wyspy Owcze czy Włochy to by nas teraz rozjechali jak bure suki. A 10 lat temu nasi na wózkach inwalidzkich lekko
dziesięcioma by wygrali... Brakuje tamtej recznej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Mówiłem że Zara karny

1

Karny dla realu loading...

0

Carrick stworzył potwora

2

Piękne gwizdy, tak ma być

0

@Faro ten Gonzalo pewnie

6

@partymaker na United to i Kapustka by się nadał

1

@AmigoBlancos tego życzę, kurs 14 droga nie chodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?