UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Oviedo postawi Titanic na 16 metrze. Oby szybko strzelic
4
@mekston albo autostradę na samolot
0
@FcPortoFan1999 jaką?
0
@adi7adi8 Sinner wie ze dupa się pali to trzeba uciec do szatni
0
@DTMisTheBest Austriacka...
0
Triple H upada po raz pierwszy.
2
@Zoker ale Bodo to szanuj
0
@FcPortoFan1999 jak z Włochami też wyłapia. Tu nie ma po co jeździć na te turnieje
1
@FcPortoFan1999 kompromitacji nie ma, ale za mało skuteczni jestesmy
1
@LAMC_10 No będzie blisko
1
@gumaz Baty czekaja nas
0
@Konradowskyy było.
0
@JanuszKorwinMikke Daj sobie spokój.
0
@FcPortoFan1999 bo Venus bliżej do garów a nie na kort. A Olga by się skompromitowała
1
Danilovic złapana po 4,5. Ma szczęście kobita.
0
@buglikos i? Oni z tej beznadziei tak szybko nie wyjdą.
2
To całe WTA zaorać. Navratilova niech jeszcze wróci i dojdzie do półfinału.
1
@BorzyKrzys Wincyj wrzutek.
1
@Arden never ending story
7
@July_6_BcN ojj dużo tego było. Końcówka biegu Kowalczyk z astmatyczką, Barca-Psg, brąz w ręcznej Polska-Hiszpania i wiele innych
0
@insp1re Uważnie oglądał powtórki z padami Kryśki
2
@NeroTFP1 Ciekawostka taka, że takie Wyspy Owcze czy Włochy to by nas teraz rozjechali jak bure suki. A 10 lat temu nasi na wózkach inwalidzkich lekko
dziesięcioma by wygrali... Brakuje tamtej recznej
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Mówiłem że Zara karny
1
Karny dla realu loading...
0
Carrick stworzył potwora
2
Piękne gwizdy, tak ma być
0
@Faro ten Gonzalo pewnie
6
@partymaker na United to i Kapustka by się nadał
1
@AmigoBlancos tego życzę, kurs 14 droga nie chodzi