0

@Kubajnos345 Ci za bramką nie będą, reszta ogień jak z dupy

2

@LAMC_10 Laura top topow

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Somsiad sobie głupi ryj rozwalił? Oby tak dalej

2

@ZuczekFCB1899 4 miechy

2

@Arden jak się wychodzi na duży mróz to obowiązkowo trzeba mieć przy sobie 0.5 L. Wtedy nic ci nie grozi

0

@Popitek12 no 5mln miesięcznie... Byłoby co robić.

1

@Luciano99 no bo wróci w marcu najbidniej

9

@Zoker Tyramy za mniej. Trzeba pomagać firmie i cieszyć się, że jest praca

20

@LAMC_10 postanawiam sobie nic nie postanawiać

0

@Rupert_Haubica Prędzej kontynenty się połączą niż do tego dojdzie.

1

Dzisiaj kibice Barcy w pracy https://share.google/images/tIhOCISErKVk0IGbI

0

Gooooooolllll!!!

1

Jedziemy madryciokow!

0

@kanver_ a przy 5-0?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Zaorać Old Trafford, zasadzić ziemniaki i wysyłać do Afryki. Przynajmniej będzie pożytek

3

Junajted w czapę 2 0

0

@Nazio_87 zapiekanki

0

@ROBSSSON no udalo mu sie

0

Embacher to wygra

0

@FcPortoFan1999 Te patałachy? Lepiej książkę poczytac

0

Mówiłem. Można się rozejść. Czekamy na Barce

0

Tomasiak jeszcze 120 m i można wyłączyć

0

Domen :D ale mu dali belke

1

@VegetaPolska po manicie Barcy weź lepiej na żądanie

1

Niech wywala tego Siusiaka i trenera normalnego ogarna

0

Ja jebie Kamil...

0

@July_6_BcN jak nie podwieje to inni również będą spadać szybko w takich warunkach

1

@July_6_BcN na wczasy w lipcu może i tak

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?