UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 Minotaur złapał swój rytm, tie break będzie na żyletki
1
@kubix05 oglądaj i podziwiaj jak Atletico odrabia
2
@DonAndrzejos tak było, potwierdzam
0
@Nazio_87 jak gowienko
1
Bramka imienia realu zawsze pokrzywdzonego madryt
1
Ślepy kret, po raz kolejny
4
@APTAPT za Peło
1
@FCB24 to Cię poniosło teraz
0
Z tymi pajacami z Bilbo, liczę od trzech
0
@Eklerek to dziewczyny z Conegliano zatrzymały się w szałasie widac
8
@RozowaPantera ich trzeba rozjebac a nie się martwić o dogrywkę. Będzie dobrze
0
@FcPortoFan1999 a od trzynastego +15, i tak to leci
1
@Rastafarnianin w mojej rodzinie wszyscy mają nadwagę, ale ja nic nie jem
4
@Jakchcesz Poszedł po flaszkę, a chciała go podrzucić. Wielkie halo
0
@AmigoBlancos Austriak, madryciarzu.
0
@BulaKG nie wie do czego służy winda na skoczni i wchodzi z buta
1
Wąsek..... Chłopie
2
@Kapitan hawk a no ma kobitę Polke
2
@misterio Ten CD-key na pamięć. Teraz jak popatrzyłem... Dalej powtórzę:)
0
@Fabik87 to jeszcze go poznaniacy nie sklepali?
1
@michaleu co za długo to nie zdrowo
1
@Kapitan hawk Ja mam urodziny w królach. Pozwalam.
1
@Faro Mięśnia sercowego. Jak kobita zostawiła
2
@Arden To jak wygrać w totka
1
@Maker0 Niech się powymieniaja i jazda.
7
@Luciano99 Tam się nic nie zmieni. Sprowadza nie ważne jakiego trenera, następnie szrot piłkarzy i tak w kółko. Zaorać i zapomnieć.
1
Fajnie gra ta Lys, coraz lepiej względem tamtego roku. Na top 15 ma potencjał
3
Saszka rakieta rozjebana. Brawo Hubert
4
Hurkacz po dobrym pierwszym secie wygrywa z Saszką 6-3 .Majchrzak pogonił Altmaiera 2-0 , w drugim secie do zera.
5
@Rastafarnianin humor gitówe to mają ci, którzy mają wolne od 23 grudnia