1

@Kapitan hawk w 20min będzie limit zmian

0

Ładujemy manite!

1

@FcPortoFan1999 Trzykrotnie zerwał ACL... Zdrowy zaryzykuję zrobiłby karierę podobna jak Blaszczykowski

0

@Stinger_ znowu? A już się cieszyli, że z górki teraz

0

@Herato albo znów za 140 dni wygrają.

2

@Sulimo no a skąd myślisz się wzięło Arka Gdynia ... Świnia

1

@Sinirsey trzeba postawić więc?

0

@JanuszKorwinMikke nie ma za kim.

4

Cóż to ja skomentuje krótko. Osasuna jazda z kurwami

0

@VegetaPolska bo w Czelsi był leszczem i na początku w realu. W materacach nieźle zaczynał

3

@Ilka Penalti a favor del Real Madrid

3

@Arden Tzn tu jest krótka piłka. Albo piszesz z osobą nieletnia i łamiesz prawo to masz lipę. Z ECPU piszą dorośli faceci PODAJĄCY się za małolatki. Diametralna różnica

3

@Arden Lapia półgłówkow. W miarę ogarnięty typ wychodzi następnego dnia.

2

2

@FcPortoFan1999 a jak ma lubić jako kibic Barcelony?

0

Wisła - Wieczysta, ależ meczycho się zapowiada

0

Żyła:Szyny były złe, a podwozie też było złe.

1

@Kamilos84 potrzymać im piwo, nie takie jaja już były

1

Srebro? Ok ale niemcow i tak jebac

8

Jebać niemcow i cała bandę sedziow

0

Siusiak coś ty z Pawła zrobił.

1

@Consigliere Austriak

1

Młody izi. Tak się lata

0

Utrzymać medal i gitez. Tomasiak jeszcze huknie

0

ciekawe dueciki

1

Szkoda z nie pod 140

0

Brawo Pawel!!!kurła

0

@Prorokk Takich z Syberii, pracowici. Kilka pociągów można wysłać po nich

0

@VegetaPolska w czym niby Ty jesteś doświadczony? Chłystku, nawet nie liznąłes prawdziwego związku, a Twoje pytania są na poziomie podstawowym

0

@Kgorecki2500 kotecek? first

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?