UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kapitan hawk w 20min będzie limit zmian
0
Ładujemy manite!
1
@FcPortoFan1999 Trzykrotnie zerwał ACL... Zdrowy zaryzykuję zrobiłby karierę podobna jak Blaszczykowski
0
@Stinger_ znowu? A już się cieszyli, że z górki teraz
0
@Herato albo znów za 140 dni wygrają.
2
@Sulimo no a skąd myślisz się wzięło Arka Gdynia ... Świnia
1
@Sinirsey trzeba postawić więc?
0
@JanuszKorwinMikke nie ma za kim.
4
Cóż to ja skomentuje krótko. Osasuna jazda z kurwami
0
@VegetaPolska bo w Czelsi był leszczem i na początku w realu. W materacach nieźle zaczynał
3
@Ilka Penalti a favor del Real Madrid
3
@Arden Tzn tu jest krótka piłka. Albo piszesz z osobą nieletnia i łamiesz prawo to masz lipę. Z ECPU piszą dorośli faceci PODAJĄCY się za małolatki. Diametralna różnica
3
@Arden Lapia półgłówkow. W miarę ogarnięty typ wychodzi następnego dnia.
2
@Kapitan hawk w 11
2
@FcPortoFan1999 a jak ma lubić jako kibic Barcelony?
0
Wisła - Wieczysta, ależ meczycho się zapowiada
0
Żyła:Szyny były złe, a podwozie też było złe.
1
@Kamilos84 potrzymać im piwo, nie takie jaja już były
1
Srebro? Ok ale niemcow i tak jebac
8
Jebać niemcow i cała bandę sedziow
0
Siusiak coś ty z Pawła zrobił.
1
@Consigliere Austriak
1
Młody izi. Tak się lata
0
Utrzymać medal i gitez. Tomasiak jeszcze huknie
0
ciekawe dueciki
1
Szkoda z nie pod 140
0
Brawo Pawel!!!kurła
0
@Prorokk Takich z Syberii, pracowici. Kilka pociągów można wysłać po nich
0
@VegetaPolska w czym niby Ty jesteś doświadczony? Chłystku, nawet nie liznąłes prawdziwego związku, a Twoje pytania są na poziomie podstawowym
0
@Kgorecki2500 kotecek? first