3

@Luciano99 biznes to biznes. Nie ma sentymentów

0

@FcPortoFan1999 mogą być zajechani po czwartku

0

@FcPortoFan1999 Motorynka może się przejechać walcem

1

@FcPortoFan1999 Lekko awansują, zbyt słaba jest reszta drużyn. W tamtym sezonie poziom był wyższy

0

@Natalia12345 Maleńka, będzie dobrze

0

@Katalonik97 Biali lekko trzema ich pojadą

0

@Faro zjeb, rzadko spotykany

3

@baczmus Na Kotecki zawsze wpłacam. Poszło

0

@Criss18Barca z liga mistrzów już się pogodziłem, w sensie z liczbą. Mega bym chciał dożyć przegonienie białasów w liczbue mistrzostw ligowych

1

@Gacek5 Zapewne będzie trzeba zaciukać Willa

0

Ładować tych czelsiokow

0

@Dieselzor na żadanie jeszcze Ci się przyda.

0

Trafił Kamil na progu

0

@FcPortoFan1999 Rodado x3

3

https://postimg.cc/GHVQry6w W Białymstoku odwołali

17

Kto w ZUSie pracuje uczciwie 8 godzin dziennie?
- Ekspres do kawy

1

@LeszekFCB No ale klient miał rację. Brakowało w torbie.

0

@FcPortoFan1999 Niech Urbanówka pokaże co potrafi

0

@FcPortoFan1999 to ja gram 1 z remisem

2

@gumaz 50/50, równouprawnienie

0

@Unbe Lekko ponad 100k

0

@Karol145 No no. To jeszcze dodaj jak zadłużył Polskę, i będzie się zgadzało

0

@BorzyKrzys Ku.. Tego nie da się od zobaczyć. Zgłoszony

0

@Fantastyczny Chłopiec trzeba to zagrac

1

Najlepsze 10 min Legii w tym sezonie

0

@Kgorecki2500 3 złocisze z groszami to drogo trochę?

0

@July_6_BcN biały? Nie, dziekuje

0

@vivalaice21 Zaraz kolega wróci z zakładu to coś zapoda.

4

@AxelF juniorzy roczniki '98

1

@AxelF każąąąąą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?