UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Luciano99 biznes to biznes. Nie ma sentymentów
0
@FcPortoFan1999 mogą być zajechani po czwartku
0
@FcPortoFan1999 Motorynka może się przejechać walcem
1
@FcPortoFan1999 Lekko awansują, zbyt słaba jest reszta drużyn. W tamtym sezonie poziom był wyższy
0
@Natalia12345 Maleńka, będzie dobrze
0
@Katalonik97 Biali lekko trzema ich pojadą
0
@Faro zjeb, rzadko spotykany
3
@baczmus Na Kotecki zawsze wpłacam. Poszło
0
@Criss18Barca z liga mistrzów już się pogodziłem, w sensie z liczbą. Mega bym chciał dożyć przegonienie białasów w liczbue mistrzostw ligowych
1
@Gacek5 Zapewne będzie trzeba zaciukać Willa
0
Ładować tych czelsiokow
0
@Dieselzor na żadanie jeszcze Ci się przyda.
0
Trafił Kamil na progu
0
@FcPortoFan1999 Rodado x3
3
https://postimg.cc/GHVQry6w W Białymstoku odwołali
17
Kto w ZUSie pracuje uczciwie 8 godzin dziennie?
- Ekspres do kawy
1
@LeszekFCB No ale klient miał rację. Brakowało w torbie.
0
@FcPortoFan1999 Niech Urbanówka pokaże co potrafi
0
@FcPortoFan1999 to ja gram 1 z remisem
2
@gumaz 50/50, równouprawnienie
0
@Unbe Lekko ponad 100k
0
@Karol145 No no. To jeszcze dodaj jak zadłużył Polskę, i będzie się zgadzało
0
@BorzyKrzys Ku.. Tego nie da się od zobaczyć. Zgłoszony
0
@Fantastyczny Chłopiec trzeba to zagrac
1
Najlepsze 10 min Legii w tym sezonie
0
@Kgorecki2500 3 złocisze z groszami to drogo trochę?
0
@July_6_BcN biały? Nie, dziekuje
0
@vivalaice21 Zaraz kolega wróci z zakładu to coś zapoda.
4
@AxelF juniorzy roczniki '98
1
@AxelF każąąąąą