0

Igulec traci seta z bobem holenderskim

1

@esem91 w sobotę.

0

@Barca_Big_Moment Belgijki nie są lepsze, bez przesady. Podobny jak nie słabszy poziom

1

@FCBparasiempre odpadał już z Ferencvarosem, Aek Ateny, Cluj i Artmedia Petrzalka

0

@FCBparasiempre Celtic już nie z takimi odpadał.

0

@NeroTFP1 To nie było jej konto, tylko konto fundacji i ich zgromadzone środki. Ale tak czy siak łatwo je oddala

1

@FcPortoFan1999 to już nigdy nie awansują

1

@FcPortoFan1999 Już dość czekania

1

Wisełki nikt nie dogoniat

1

@gumaz Klienci przy kasach będą niezadowoleni, bo według nich po 16 latach powinno kosztować 2,5


1

@gumaz będą jaja jak Kenijki pójdą za ciosem i nam nastukaja

1

@gumaz na MŚ nie ma słabych druzyn. Edit: ale do 15 wstyd

0

@Gary Było poprosić o piątaka na piwo, dałbym Ci

1

@Frimpong już widze jak Włoch chciałby iść do United

1

Król Rodadooo jazdaa

0

Wisła walec jedzie dalej

1

Rodadoo co kot!!!

0

@Kgorecki2500 Teraz Śląsk sobie pokopie 4 lata w 1 lidze:)

0

Kapitalne uderzenie Rodado

0

@kubix05 To było obliczone.

1

@VamosRakieta ja od razu pisałem po 1 polowie,że remontada będzie, tylko się spodziewałem szybszego 2 3

0

Tak się to robi.

0

Levante już leży i kwiczy

0

W drugiej remontada.

0

@Hshdhrhdh rywal rywalą nie rowny

1

@Kamilos84 ona to taki kolek, ze jedynie z tymm wzrostem na co by się nadawała to do cyrku dzieci bawic

1

Polki... Matko jedyna

0

0

@Ojciec5tkidzieci To dobrze, że inni czołowi trenerzy się nie rozwodzą, bo ich słabe wyniki byłyby przez rozwód! Ja pierdole

1

@Ojciec5tkidzieci Totki niech skończą na 6-7 to będzie dla nich sukces. To dopiero poczatek

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?