UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Igulec traci seta z bobem holenderskim
1
@esem91 w sobotę.
0
@Barca_Big_Moment Belgijki nie są lepsze, bez przesady. Podobny jak nie słabszy poziom
1
@FCBparasiempre odpadał już z Ferencvarosem, Aek Ateny, Cluj i Artmedia Petrzalka
0
@FCBparasiempre Celtic już nie z takimi odpadał.
0
@NeroTFP1 To nie było jej konto, tylko konto fundacji i ich zgromadzone środki. Ale tak czy siak łatwo je oddala
1
@FcPortoFan1999 to już nigdy nie awansują
1
@FcPortoFan1999 Już dość czekania
1
Wisełki nikt nie dogoniat
1
@gumaz Klienci przy kasach będą niezadowoleni, bo według nich po 16 latach powinno kosztować 2,5
1
@gumaz będą jaja jak Kenijki pójdą za ciosem i nam nastukaja
1
@gumaz na MŚ nie ma słabych druzyn. Edit: ale do 15 wstyd
0
@Gary Było poprosić o piątaka na piwo, dałbym Ci
1
@Frimpong już widze jak Włoch chciałby iść do United
1
Król Rodadooo jazdaa
0
Wisła walec jedzie dalej
1
Rodadoo co kot!!!
0
@Kgorecki2500 Teraz Śląsk sobie pokopie 4 lata w 1 lidze:)
0
Kapitalne uderzenie Rodado
0
@kubix05 To było obliczone.
1
@VamosRakieta ja od razu pisałem po 1 polowie,że remontada będzie, tylko się spodziewałem szybszego 2 3
0
Tak się to robi.
0
Levante już leży i kwiczy
0
W drugiej remontada.
0
@Hshdhrhdh rywal rywalą nie rowny
1
@Kamilos84 ona to taki kolek, ze jedynie z tymm wzrostem na co by się nadawała to do cyrku dzieci bawic
1
Polki... Matko jedyna
0
@Ojciec5tkidzieci najs
0
@Ojciec5tkidzieci To dobrze, że inni czołowi trenerzy się nie rozwodzą, bo ich słabe wyniki byłyby przez rozwód! Ja pierdole
1
@Ojciec5tkidzieci Totki niech skończą na 6-7 to będzie dla nich sukces. To dopiero poczatek