0

@mekston na trawie to ważne, fakt

0

Kosmos. Iga się bawi

2

@BorzyKrzys poprawiła, znacznie

0

@esem91 może być i itf. Szlema do kolekcji i nara

1

@Kessie weź poczycz

0

@mekston ok , na spokojnie

0

To nie jest dzieło przypadku. Tak serwująca Iga tego nie odda. Szkoda że nie jest naprzeciwko koń z Białorusi. Smakowałoby podwojniej

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@mordini123 baby. Jedyna odpowiedz

0

@VamoSBarca88 Kurła jak wczoraj pamiętam

0

Djoko podbijał kurs.

0

Komentarz usunięty

0

Do jajca, nieźle Taylor

0

@Lucyffffer1922 Ci co byli na ławce w meczu z Kazachami + 2 sklad

0

@escarabajo Wczoraj zagrali podstawowym bez Vinagre. Ty widzisz ich ławkę rezerwowych?

0

@Lucyffffer1922 jak Legia zagra rezerwami to jaka rozbieżność?

1

@mordini123 No bez walkowera po komentarzach widzę, ze mogłyby być ciężary

0

@daniel32778 Kasy jej nikt nie odda. Aby dograła mecz, do kasy i do widzenia. W tym roku Bencic nie zarobiła co na Wimbledonie

1

Widocznie Wim Fissette nauczył Ige kilku nowych schematów w grze na trawie, a Iga w końcu przyswoiła

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

I pal wroty białoruski koniu! Ole

2

Brawo Anisimova, pilnuj wyniku do konca

0

Brawo Anisimova, jedziesz jęczącego konia

1

Zaczynam liczyć od pieciu

0

@Pomimo27 love. 10 znakow

2

@HarveySpecter Nie dogodzisz. Ja się trochę zjaralem, więc takie kilkanaście stopni przez parę dni jest idealne

0

@Pomimo27 wiem, ale zbliża się już koniec meczu.

0

Dobrze, że niedługo faceci zaczynają, bo ciężko się to oglada

3

bunt maszyn

1

@esem91 nie raz ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?