UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatWhat Najważniejsze kogo Flick będzie chciał.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bernard777 cześć jestem Iga
0
@Arekvip spokojnie, bez nerwów
0
@FcPortoFan1999 Oskar, ale tu nie chodzi żeby przypierdolić bezmyślnie jak bialorusinka, tylko z takim serwisem jak Aga Radwańska nic nie ugra
0
@FCBparasiempre zapytaj się jej trenera, a przy okazji Pani psycholog
0
Iga o jeden set za burtą z bobem amerykańskim. Tak to wygląda na trawie w szlemie z udziałem Igulca
1
@Jakchcesz ja zimniutke piwko, a nie jakieś kawy
0
@takisobiektos czekałem na taki wpis:D
0
@aspr1me spytaj się czy ma niepotrzebne 2mln bo by Ci się przydały
0
@Cadafaz oby odpadł, mam chinola na kuponie
7
@Popitek12 Ja setke w sekundę robie
5
@KamQiX dostałby mandat za przeszkadzanie policji
0
@svensonFCB to mamy się bawić w wróżbitę? Jeden uj, zdechl? Zdechł
0
Tadek nie wytrzymał presji?
1
@Starrk jeszcze w piątek marudzili, że zimno i pochmurnie. Może wytrzymajo?
2
@July_6_BcN ja nie wiem co jutro będę robił, a co dopiero na koniec sierpnia. Ale można się umówić i trochę upodlic, a co
0
@FcPortoFan1999 do zera oddał:D
0
Czyżby Majchrzak już w tym secie gwarantuje sobie awans? Jest rebreak
0
@sciahoo ale wiesz, że kobiety inaczej się ogląda niż facetów?
1
Majchrzak gdyby nie te zawieszenie 3 letnie, byłby teraz w innym miejscu. Są też tacy po mimo z przeeecież nieświadome brałem, mają się dobrze, delikatna kara
0
@Herato nie no, szwędał się tam, rozpoznali go i uciekł z okolic jego chaty z powrotem do lasu. Ale racja, bawi się z nimi jak chce
0
@LukaszFan ja mam handi 4 . Kurs 5 5-0 lekko bedzie
1
Nie no trzeba mierzyć siły na zamiary. W tym meczu od 4 zaczynam liczyć
2
@Kessie chłop robi fotki, wrzuca, idzie w nocy do siebie na chatę bo szamki zbrakło a i tak nie go dorwac
0
@Katalończyk 99 widocznie ten Duda ma większe pojęcie
0
@Deeespacito tu nie chodzi o oglądanie komandosów tylko o znajomość terenu. Tak jak ten Borys
0
@FcPortoFan1999 Nauczyłby strzelać na pewno
1
@Vegeta88 Warto obejrzeć, 7/10
3
@Eklerek o kurwa, no faktycznie. Przypomniałeś. Widzę, że to norma