0

@PatWhat Najważniejsze kogo Flick będzie chciał.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bernard777 cześć jestem Iga

0

@Arekvip spokojnie, bez nerwów

0

@FcPortoFan1999 Oskar, ale tu nie chodzi żeby przypierdolić bezmyślnie jak bialorusinka, tylko z takim serwisem jak Aga Radwańska nic nie ugra

0

@FCBparasiempre zapytaj się jej trenera, a przy okazji Pani psycholog

0

Iga o jeden set za burtą z bobem amerykańskim. Tak to wygląda na trawie w szlemie z udziałem Igulca

1

@Jakchcesz ja zimniutke piwko, a nie jakieś kawy

0

@takisobiektos czekałem na taki wpis:D

0

@aspr1me spytaj się czy ma niepotrzebne 2mln bo by Ci się przydały

0

@Cadafaz oby odpadł, mam chinola na kuponie

7

@Popitek12 Ja setke w sekundę robie

5

@KamQiX dostałby mandat za przeszkadzanie policji

0

@svensonFCB to mamy się bawić w wróżbitę? Jeden uj, zdechl? Zdechł

0

Tadek nie wytrzymał presji?

1

@Starrk jeszcze w piątek marudzili, że zimno i pochmurnie. Może wytrzymajo?

2

@July_6_BcN ja nie wiem co jutro będę robił, a co dopiero na koniec sierpnia. Ale można się umówić i trochę upodlic, a co

0

@FcPortoFan1999 do zera oddał:D

0

Czyżby Majchrzak już w tym secie gwarantuje sobie awans? Jest rebreak

0

@sciahoo ale wiesz, że kobiety inaczej się ogląda niż facetów?

1

Majchrzak gdyby nie te zawieszenie 3 letnie, byłby teraz w innym miejscu. Są też tacy po mimo z przeeecież nieświadome brałem, mają się dobrze, delikatna kara

0

@Herato nie no, szwędał się tam, rozpoznali go i uciekł z okolic jego chaty z powrotem do lasu. Ale racja, bawi się z nimi jak chce

0

@LukaszFan ja mam handi 4 . Kurs 5 5-0 lekko bedzie

1

Nie no trzeba mierzyć siły na zamiary. W tym meczu od 4 zaczynam liczyć

2

@Kessie chłop robi fotki, wrzuca, idzie w nocy do siebie na chatę bo szamki zbrakło a i tak nie go dorwac

0

@Katalończyk 99 widocznie ten Duda ma większe pojęcie

0

@Deeespacito tu nie chodzi o oglądanie komandosów tylko o znajomość terenu. Tak jak ten Borys

0

@FcPortoFan1999 Nauczyłby strzelać na pewno

1

@Vegeta88 Warto obejrzeć, 7/10

3

@Eklerek o kurwa, no faktycznie. Przypomniałeś. Widzę, że to norma

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?