UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ranger3120 dostał 257 km/h i się obudził w Londynie
0
@olejtm na tej wysokości to mogą im pomachać tylko
1
@Barclonismo ja mam takie samo przeczucie co do liczb w totka. Nasze szanse są zerowe
2
@A4ron Przyjdzie w lipcu 38 i będziesz jeczec, że jak kurła może być tak gorąco?!
0
@Kgorecki2500 wszystkie zestrzelili nad stolicą (Doha). To teraz konterka. Edit. Coś tam doleciało jednak i pizdneło
2
@gumaz wszystkie samoloty cywilne spierdzielaja od kataru
0
@Criss18Barca Nie ma takiej. Wszystkie na podobnym poziomie.
2
@Luciano99 dobrze, ze jako zdobywca piłeczki masz ochronę przed banami
2
@Kgorecki2500 chleb z cukrem
0
@michal26 Liga Narodów to żadna sensacja, tym bardziej biorąc pod uwagę kontuzje. A przykład z Polakami to już w ogóle iksde
0
@FcPortoFan1999 a skąd wiesz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Gronek w kadrze to on w 30 min zdychał. W lidze połowę meczów zagrał piach. To i z 40-50 latkom też mu ciezko
1
@tomek8756 hipokryta
0
@FcPortoFan1999 mocne slowa
0
@partymaker Zależy. Finałowy turniej i najmocniejsze składy oraz kraje, będzie wysoki poziom. Te mecze zasadnicze LN to paralityka
4
@PatrychoO fake herb, bo z krzyzem
0
@FcPortoFan1999 wali podwójnego w siatke i się cieszy glab
2
@Luciano99 brutto jakby mieli to prawie nic na rękę by nie zostalo
0
@Romario87 nie więcej jak 27 to patelnia? To jak przyjdzie 36 to w lodówce się chowajcie
8
@Kozinho. Internet Explorer. Ponad 15 lat ma ten filmik
0
@patrykzmc2000 tylko trzeba kogoś pozegnac bez żalu. A to nie będzie latwe
0
@Katalonik97 no ale niech nie wygrywają po 1:0 z mistrzostwem
0
Cisna ich cisna, a biali zaraz pyk gol
1
@norbi77 a dwa lata później asteroida ma pizdnac. 25 lat to tak o
0
@Roobo Dlaczego Wisła ma pomagać rywalowi z tej samej ligi? Na Cracovię niech sobie idą.
0
@Criss18Barca siatkówka kobiet to generalnie amatorka nie licząc kilku reprezentacji i klubów. Tenis jeszcze idzie ogladac
0
@mekston no, nawracał się.
1
@Sysia11 tacy to mogą wybierać jakie chcą.
2
@aspr1me w pakiecie z Fatim