0

@Kubaa10 ściągnij przeglądarkę taka, gdzie nie będzie Ci przeszkadzać żadna reklama

2

@Prorokk cały naród go nienawidził przed sytuacja z Lewym

1

Hurkacz się wycofał, kontuzja.

0

@A4ron Skorza nie chce. Więc tylko zagraniczny

0

Ale, że Probierz zrezygnował z kasy? Wczoraj na bank mu Kulesza powiedział sam się zwolnij a ja ci fuchę zaraz rozkminie

0

@CurryTheGoat30 to już lepiej Pana Borka

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Hajny Z tych tylko Skorza. Ale on w gównie nie chce się babrać.

0

@Czajka90 koleżanki na asystentów

0

Może Tata Martino?

0

Ciekawe co za wynalazek znajdzie Kulesza

1

@Jakchcesz ehh człowiek ledwo odpoczął...

0

@VegetaPolska nie zwolni go na 100%

0

@kanver_ Co zrobi? Wyjść to on może po flaszkę do sklepu

4

@Arden a Betoniarek przyklaskuje

1

@Lionel_Messi10 dużo nowych twarzy, niech się chłopaki zgrywaja

0

@BulaKG Prodiż do końca eliminacji niestety. Teraz to już same mecze towarzyskie

1

@Lionel_Messi10 obejrze

0

Zróbcie coś, bo przegramy! Szkoda, że w taki sposob

0

@JordiAlbion nie wyleci, koleżka go nie wyrzuci

2

Ladnie, ale liczę dalej od trzech.

3

Nie najgorszy wynik do połowy. Zobaczymy czy Finowie nie zaczną się znęcać w II polowie

2

Jeszcze trochę i opaskę będzie trzeba przekazać dalej

1

Liczę od trzech

2

@Kapitan hawk aby do przodu, staramy sie

0

@MsBarca bedzie do końca eliminacji

1

@lukaszbrk poczekaj na babola

4

Kurs live na Finów 3. Rano łapałem 4,4. Niezła masówa

0

@Bolton no chyba nie

1

@tbas komu byś mu nie dal to by parskneli śmiechem na tego taktyka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?