UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Rozjadą ich jak bure suki
1
Chciałbym zobaczyć Barce pod takim odbiorem Psg
2
@Gronek uja bym oddał
5
W dupie mam ten finał! Dawajcie kolejny sezon
0
@szela1899 Oglądałem Inter - Arsenal. Oglądać się tego nie dało.
0
@Pablozeusz kapuśniaki - Valencia 00'
2
@dawidinho po tym było kilka zdarzeń ważniejszych niż słupek Yamala
1
@FcPortoFan1999 Zerkniesz na mecz lm? Nie wiem czy Ci sumienie pozwoli
2
@gumaz Pierwszy raz to gdzieś w 2008. Danny do przedszkola uczęszczał
0
@CurryTheGoat30 Borek i Mielcarski
0
@zurek1207 Mam zwycięstwo Włocha na kuponie, według mnie go dosyć sprawnie porobi
0
7k euro bilet na dzisiejszy finał w Monachium. Po taniości.
1
@Kapitan hawk Panuje optymizm w klubie.
0
@FcPortoFan1999 na lotnisko zawioze
0
@FcPortoFan1999 Koniecznie Barcelona. Chociaż w jednej sekcji.
1
@fart miło było poznac
4
@ToWinaSedziego Jarać się finałem bez udziału Barcelony? Strach się bać jakimi jeszcze meczami się jarasz.
11
@Lionel_Messi10 Kolejne tournee do Grenlandii i mecz z Eskimosami. Pewnie też w dupe
5
@Luciano99 To fajnie, że nie musiał Lewy trenować tylko po meczu od razu do baru na browary i pizze. Kurde też mogłem karierę zrobić, zyebalem.
12
@gumaz ale o co chozi. Co ma wspólnego Nawrocki z tym przypadkowym kibicem żaboli? W sumie to do Jadczaka pytanie
1
Ja pie.... Wisła wszystko robi co moze, a ten strzał życia miedziowego
1
Wow! Magda z drugim setem.
0
Fręch w 1 secie nie powąchała gema.
0
@MesQueUnClub96 Po jakiego dzwonisz?
1
No nieźle Hubercik
1
@DeXt3rVeB Piast im krzywdy nie zrobi, za 2019r.
0
@FcPortoFan1999 w piłce nie ma rzeczy niemożliwych. Ale oby nie zajaksowali tego
0
@barejant Aha, dzięki za wyjaśnienie.
0
@Wojciech123 Na jakie mistrzostwo jak oni z Como zbiorą wciry
1
Ależ walka Aluronu!! Piąty set, dawać remontade!