1

Aluron walczy i wygrywają 3 set.

0

@Barca-Messi10 nie każdy jest popis

0

Ale teraz peło będzie wchodzić do dupy Konfie

0

@kiper09 a kto ma wygrać?

0

@Lionel_Messi10 że zrzutki się pomaga?

0

Wielki Grzegorz!

0

@Kamilos84 Bułka to nie ta liga. Tylko najgorzej, że za dużego wyboru nie ma

0

Deco, szukaj bramkarza!

0

@Andi18 a komu się chce strzelać, co im Carlo zrobi?:D

1

@partymaker a to ci niespodzianka

3

Ciekawe czy kartofle z Madrytu ukłuja w takiej przewadze

1

@gumaz panie nie kracz. Fajny Kursik pogramy :p

1

Potężny Aluron za chwilę zaczyna finał!

1

@KamQiX 8/10 to puszcza

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Słuszna ta czerwona? Czy widzimisię sędziego?

1

@Filipem a mają się sztucznie podniecac? Na spokojnie już, nie udają

0

Kurde Realu goni:/

1

@Patrykl145 a to już ostatnia kolejka?

2

@Eklerek zabrakło fatalny jesteś:)

0

@ricardo0705 działa jak ta lala e: dłużej się ładuje, ale bangla

2

@xSpeciaL oho, nie można już napisać że nie podoba się już kobita? Dobry jestes, taki zakuty leb

0

@Wojciech123 to sobie w weźcie jak chcecie he he

0

@Eklerek nie w moim typie

0

@Eklerek Dziwi mnie że tyłu facetom się podoba ta hilterówna austriacka

0

Brawo GKS!!! Jazda

0

Katowice dziś 3 pkt i ostatnia kolejka arcy ciekawa

0

@Antimadridista_WR Ty tak na serio?

0

@MesQueUnClub96 ok, poszło 2 0 dla Włocha.

0

Szwecja nie wygra, bo ile mozna

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?