UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@macio_944 dziś 3-0 i żadne wyliczenia nie będą potrzebne. Mocno wywalczone 3 miejsce
0
@Nazio_87 a przy 2-0?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Joe_Barbaro nie zapominaj o największym strzelcu Biała Śmierć - Simo Häyhä
0
@FcPortoFan1999 To jak wrócisz, o tej godzinie już nie będzie co oglądać:).
1
@FcPortoFan1999 poza tym, za mało doświadczony Portugalczyk. To tak jakby Szwagra został selekcjonerem. Bez szans
1
@FcPortoFan1999 Nie będzie Fajki , bo by się pogryzł z Kulesza
2
@Danny Gaucho Może jakaś babcie jeszcze rozjedzie przy okazji
6
@NeroTFP1 kto następny po opaskę? Betoniarek?
26
@aspr1me to tak jakby pójść do burdelu, pooglądać i nie skorzystać
1
@Kapitan hawk San Marino by wjechało, ale taki szlagier też wleci
2
Jedziemy do Finlandii pić....yyy tzn wygrac
0
@Starrk Kulesza to będzie na następną kadencję
1
@kubix05 daj dokończyć tenis
1
Macie 12 min ogień Carlos
0
Niech kończą przed 21...
3
@kanver_ Mahut z Isnerem na Wimbledonie grali 11h
1
@kanver_ chcesz wiedzieć jaki jest rekord?
1
No i gramy dalej.
1
@agaFCB puchar już Włochowi wręczałaś:)
0
Teraz 2 sety Carlitosa i może przed 23 skoncza
0
POLSKA – CHORWACJA. Mistrzostwa Europy SOCCA: 1/2 Finału na żywo
1
@Stinger_ To już przesada.
3
@ornung skład na co?
1
@gumaz Przeszło obok, postraszyło tylko
7
Brawo Coco! Stękała niech pali wroty
0
@FcPortoFan1999 Coco na takim etapie nie dostaje takiego wpietniczu. Nie ten mental
0
@FcPortoFan1999 Tylko Igulec mógł na takim etapie tak dostać. Coco powalczy
0
Brawo Coco, jazda z kurą
0
@FcPortoFan1999 Nie musi:)