UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 Równie dobrze, Petrescu mógłby zostac, żeby nie zatrudniać ruska. Myśl szkoleniowa podobna
1
@don'T.R.I.P.e złodziei
23
@Faro Lewy mu karnych nie odda. Następnie jest Rapha. Młody za bardzo się podbuchał
1
@olejtm Postrzelał do policjantów i uciekł do lasu. Komedia. Wrócił do domu po trochę jedzenia, ubrań i się ulotnił.
2
@Luciano99 Jeszcze przy sobocie? Trzeba mieć bardzo trzeźwy umysl
0
@Azi https://nypost.com/2025/04/14/us-news/drunk-driving-mom-crashed-into-canal-left-to-take-bath-as-daughter-4-drowned-da/ pierwszy lepszy artykuł. Nie tylko w Polsce
0
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Pegula nie do połamania serwuje po mecz
1
@MsBarca Nie wyklucza. Nawet będąc 3 bramkarzem będzie bronił na Mundialu(bardzo mizerna konkurencja) poza tym kasa się zgadza, więc zostaje. Jeszcze teraz hiszpankę poznał i nigdzie się nie wybiera. On nie ma 25 lat, że ma robić karierę. Jest u schyłku i bierze kasy maksymalnie
0
@Encore Jak nie chce w wieku 35 lat kuśtykać to bardzo możliwe
2
@FcPortoFan1999 zawsze coś spierniczysz
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox 20h szacowane? To po dwóch dniach może dojada
1
@tomek8756 Może trochę szybciej niż Jaworka
0
@takisobiektos Kiepsko zdrowotnie Hubert stoi
0
To się Hurkacz nagrał. Kłopoty z plecami ciąg dalszy.
0
Świątek wygrała 6-1 6-3 z Paolini, a jej rywalką w finale będzie Pegula lub Noskova
2
1 set Iga bardzo pewnie z Jasminka 6:1
12
@July_6_BcN
Poczekaj do przyszłego tygodnia. Bez majtek będziesz chodzić.
2
@Ramon_Villaverde Tam w Limanowej dobry towar muszą mieć. Wczoraj typ 8 promili w ciągniku, dziś z samego rana typ rzucił w policjanta siekiera, teraz strzelanina. Ciekawe co dalszy dzień przyniesie.
1
@Nazio_87
1
@fart A co to jeden zakaz sądowy? Rekordzista miał 34 zakazy sądowe. Jest w ciul bydła które mają kilkanaście zakazów.
0
@FcPortoFan1999 Przeciętny bramkarz.
2
@gumaz Ja jak odpowiedzialny facet, właśnie sztukę otworzylem
0
@agaFCB no i jak tak można?!
0
Golimy makaroniarzy. Ładnie
0
@Xxxbarca4ever Ten debiutant Nowak całkiem niezły. Oj mamy ludzi do siatkówki
1
@messi33 no taki 2-3
3
@macio_944 i dwa hattricki Lewego w Madrycie