UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Luciano99 ale jego dziewczyna powiedziała, że nie rusza się z Barcelony! I co zrobisz?
0
@FCB24 Cebulj robi przerwę w reprezentacji i odpuszcza MS
0
@FcPortoFan1999 Jeszcze soboty cisniesz?
1
@Kaktusek remis
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Banik ich zakontruje
0
@FcPortoFan1999 a co kombinuja?
0
@JanZagloba Nie ma co robić 20 latek ograny we włoskiej lidze tylko iść do e-klapy. Brawo Ty
1
@Starrk Raz Polak, raz inżynier i tak to leci. Edit: Do czarnoskórego by nie strzelili.
1
@Kgorecki2500 8k na rękę i możesz mówić o normalnym życiu. Bardzo dobre zarobki ~10k
5
@BorzyKrzys Pierdyknie w Hawaje konkretnie
4
@JohnKennedy Mandaryna - Here I go again
5
@Luciano99 Yamal już za stary, Flickswagen potrzebuje młodszy model
2
@gumaz to już pod dinozaury będzie podchodzić
2
@Kuchar Taka Termalica wrzuca 5 w pierwszej połowie, hiszpanki na drugą połowę nie wychodzą
0
@Robert_Kubica Tu będzie bez kalkulacji. W tym sezonie pewne pierwsze miejsce.
0
Banik za mocny.
3
@Vegeta88 lubiana i inne nananana
6
@ToWinaSedziego no dziwne, żeby bazyle zabrał. Płaci, wymaga.
2
@Kgorecki2500 masz konkretnie zapakowane i jeszcze narzeka
1
@barcanawieki zaraz przyjdzie znawca co chce takich samych zarobków piłkarek jak piłkarzy i się zacznie
1
@NeroTFP1 110-130zl miesięcznie. 2 pokoje. Indukcja, laptop, tv, pralka,lodówka, odkurzacz, mikrofalowa. Na 1 os.
0
@lucca87 Co roku łudzisz się , że będzie LM? To fajnie masz
0
@vangoor było już panie e: no ale masz herba bo widzę nie każdy czytał
3
@lajcior ziemianki, mizeria i pieczony filet z kuraka. Do tego 4x zimna perełka.
0
@Criss18Barca to kobietom o wzroście 170 siatka musiałaby być na parkiecie
1
@Luciano99 na grubo wczoraj?
6
@MichuZ44 Ty normalny jesteś? To źle, że Wisła nie lata za pojebem tak jak Cracovia, której koszulke speed najpierw wytarł telefon i rzucił o glebę?
1
@Lanosss zasmialby by się jakbyś mu to zaproponował. Pod każdym katem
0
@FcPortoFan1999 Budżet mają na środek ligi, powinni się utrzymać