1

@Luciano99 ale jego dziewczyna powiedziała, że nie rusza się z Barcelony! I co zrobisz?

0

@FCB24 Cebulj robi przerwę w reprezentacji i odpuszcza MS

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze soboty cisniesz?

1

@Kaktusek remis

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Banik ich zakontruje

0

@FcPortoFan1999 a co kombinuja?

0

@JanZagloba Nie ma co robić 20 latek ograny we włoskiej lidze tylko iść do e-klapy. Brawo Ty

1

@Starrk Raz Polak, raz inżynier i tak to leci. Edit: Do czarnoskórego by nie strzelili.

1

@Kgorecki2500 8k na rękę i możesz mówić o normalnym życiu. Bardzo dobre zarobki ~10k

5

@BorzyKrzys Pierdyknie w Hawaje konkretnie

4

@JohnKennedy Mandaryna - Here I go again

5

@Luciano99 Yamal już za stary, Flickswagen potrzebuje młodszy model

2

@gumaz to już pod dinozaury będzie podchodzić

2

@Kuchar Taka Termalica wrzuca 5 w pierwszej połowie, hiszpanki na drugą połowę nie wychodzą

0

@Robert_Kubica Tu będzie bez kalkulacji. W tym sezonie pewne pierwsze miejsce.

0

Banik za mocny.

3

@Vegeta88 lubiana i inne nananana

6

@ToWinaSedziego no dziwne, żeby bazyle zabrał. Płaci, wymaga.

2

@Kgorecki2500 masz konkretnie zapakowane i jeszcze narzeka

1

@barcanawieki zaraz przyjdzie znawca co chce takich samych zarobków piłkarek jak piłkarzy i się zacznie

1

@NeroTFP1 110-130zl miesięcznie. 2 pokoje. Indukcja, laptop, tv, pralka,lodówka, odkurzacz, mikrofalowa. Na 1 os.

0

@lucca87 Co roku łudzisz się , że będzie LM? To fajnie masz

0

@vangoor było już panie e: no ale masz herba bo widzę nie każdy czytał

3

@lajcior ziemianki, mizeria i pieczony filet z kuraka. Do tego 4x zimna perełka.

0

@Criss18Barca to kobietom o wzroście 170 siatka musiałaby być na parkiecie

1

@Luciano99 na grubo wczoraj?

6

@MichuZ44 Ty normalny jesteś? To źle, że Wisła nie lata za pojebem tak jak Cracovia, której koszulke speed najpierw wytarł telefon i rzucił o glebę?

1

@Lanosss zasmialby by się jakbyś mu to zaproponował. Pod każdym katem

0

@FcPortoFan1999 Budżet mają na środek ligi, powinni się utrzymać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?