1

@Bernard777 bo przekret

1

@kuz ale Lincolna to Ty szanuj

1

@Luciano99 na PP, i znów puchary. Styknie

0

Ten Krasniqi, Chodyna i Rajovic to poziom 3 ligowy. Niebywale, że oni wychodzą w 1 skladzie

0

Ładnie siadła drewniakowi, nie powiem

0

@tadzik447 Bez niej nie wchodzą.

1

Kibice Legii nie mogą wejść na stadion W POLSCE z transparentem "Wołyń, pamiętamy". Bez niej nie wchodzą.

0

Co trener(jeszcze)Legii skład wystawił. Szachtar liczy od trzech

4

@July_6_BcN prime to ja nie pamiętam co to było. Ot tak hurdy gurdy w nokii i jak będzie wszystko okej to zapraszam do domu. Jakieś 3-4 dni. Kiedyś to było.

2

@BulaKG łepki nie znajo

1

@clyde LFC podtrzyma passę, także nice try

6

@Faro 70 latkom z bólem ustępują

0

@Sysia11 Na przegranie ligi? Naturalnie

1

Fermin dziś 3 ładuje

0

@FcPortoFan1999 Czy ja wiem, czy to takie zaskoczenie?

2

-Ile trwa chwila?
- To zależy. Może trwać kilka sekund,a w ujęciu kosmicznym mogą to być i tysiące naszych lat.
- To pożycz mi stówę na chwilę.
- Dobrze. Za chwilę. Co nie Lucek?

0

@July_6_BcN To tam gdzie pracujesz, nie masz tyle? edit: to z Kessie bylabys księżniczką

3

@maroon Bo to Frimpong, czy tam inny Rusty.

4

@KamQiX Przed rozpoczęciem meczu, cyk w achilles

0

@blakkudium Przed tv też mozna

2

@Kapitan9 Niech odejdzie jak najszybciej, pójdzie na wypożyczenie do średniaka belgijskiego lub tureckiego i w wieku 21 lat powrót do eklapy.

1

@Sulimo Po Josefie Fritzlu nic już nie szokuje

1

@Trojanek23 Ja Cię rozumiem. Dlatego posiadam koty.

3

@spiderman1899 chyba, że chcesz puszki po Lucku zbierać? Jest wybór

0

@stasiek329 to jeszcze nie masz tatuażu?

0

Flick musi w przerwie zrobić armageddon

0

Nic Czysta nie gra, a tu gol z różnego do szatni

0

@gumaz to drugie

1

Derby Krakowa opóźnione o 15 minut.

0

@gumaz Ze 3 litery wjeżdża

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?