UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Lucyffffer1922 niedowiarkom...
0
@kubix05 brutalna rzeczywistość Cię czeka
0
@CurryTheGoat30 Gumny na skrzydle. Dobrze, że nie na bramce
0
@Cule1234 i wszystkie 4 mecze w plecy. Pipki nie mezczyzni
3
@Kubsoleon miesiąc ponad już płynie strumyk żwawo
0
@VegetaPolska mogą mieć i Alicję z krainy czarów
1
@FcPortoFan1999 Biała Gwiazda musi być z Wielkiej.
4
@gumaz ich jeszcze niżej
1
@Comentateiro tylko, że nie mogła
0
@Luciano99 Nie no, Lucek bez brawury. Mierz siły na zamiary. Szybkie K.O
1
Ten Lech w takim składzie zbierze więcej niż z Karabachem. Oby chłopaki z Belgradu troszeczkę dali fory
0
@Persempretito mś 98'
0
@blakkudium Zdobył LM i styknie mu. Pojdze do Arabów i w wieku 32 lat na fajrant
3
@Kessie a to nie jest z Tobą w ciąży?
1
@Kapitan hawk Ukrainiec czy inżynier?
2
@Kapitan hawk żabka jeszcze czynna
0
@Popitek12 Że piątak nie styknie
0
@Criss18Barca ale to jest jeden uj. I tak w pape i tak
0
@FcPortoFan1999 jutro obejrz jak Wisełka gromi Grodzisk
1
Gdyby nie rotacja w meczu z Arka, to Larnaka dzisiaj szóstkę by wsadziła
1
Legia ledwo już oddycha
0
k.o w Belgradzie będzie pogrom
0
@DariaFCB w Belgradzie szybkie 3-0 i tyle z tej Twojej pięknej gry
5
@gumaz i kieruje się do Radomia
0
@VegetaPolska Trzeba zadzwonić do Świderskiego, że mamy następcę Grbicia. I to ile tańszego.
0
@bodzio10 Kiedyś Wiśle nie chcieli przełożyć meczu przed Apoelem. Te standardy dopiero się wyrobiły.
0
0
@FcPortoFan1999 do momentu gola Widzew nic nie grał?
0
Tera to już pójdzie z górki
2
To co, lecimy z to Brazylio