1

To powinno być jeden

1

@Stinger_ Wisełke jak najbardziej.

0

Bułgarzy przynajmniej z setem

2

@FcPortoFan1999 Polacy nie dojechali na poflinal. To jest prawdziwy final

0

Sasak kończ waść wstydu oszczędź

4

- Dlaczego Polska nie pozwoliła wysłać okrętów na pomoc Ukrainie?
- Bo konserwator zabytków się nie zgodził.

0

@Roobo true story men

0

@Criss18Barca jaki lizus

0

@Criss18Barca Somalia

2

@Kessie i do tego blondyneczka

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@RoberDzik Ciężkowianka Jaworzno

0

@Republikanin może i transa znajdziesz

1

@JimMorrisonFCB ale on jeszcze nie zaczał:)

0

@gumaz ja do lotniska Lublin... 2 km

0

@KrwawiaceoczyVEB Zdecydowany faworyt robi robote

1

@kubix05 jaja to zobaczysz o 20 45

0

Anielski orszak można odśpiewać o 20 45

2

Holandia od ilu zacznie liczyć bramki? 3,4?

0

@Criss18Barca jaki by nie wyszedł, Holendrzy liczą od trzech

1

@kanver_ za Oyedele 40% ze sprzedaży Man Utd trzeba było zapłacić. Mioduski wie, że jak nie rzygnie kasa, to już wpływów za LKE już takich nie bedzie

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Bocheno1 szybko i łatwo?

0

@Destroyer_of_Worlds a skąd masz taką informację, że Lech byłby taki ruchem zainteresowany?

1

@July_6_BcN są tacy co mówią, są tacy co sobie nie wyobrażają mówić.

0

@MatBac1991 bo tak zaczynaja

0

Czas na prawdziwą piłkę. Jazda Wisełko!

0

@katalonczyk987 no Genk z 4-5 strzeli

0

Igulec traci seta z bobem holenderskim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?