UriBoyka
Dołączył/a: styczeń 2025
2 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To powinno być jeden
1
@Stinger_ Wisełke jak najbardziej.
0
Bułgarzy przynajmniej z setem
2
@FcPortoFan1999 Polacy nie dojechali na poflinal. To jest prawdziwy final
0
Sasak kończ waść wstydu oszczędź
4
- Dlaczego Polska nie pozwoliła wysłać okrętów na pomoc Ukrainie?
- Bo konserwator zabytków się nie zgodził.
0
@Roobo true story men
0
@Criss18Barca jaki lizus
0
@Criss18Barca Somalia
2
@Kessie i do tego blondyneczka
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@RoberDzik Ciężkowianka Jaworzno
0
@Republikanin może i transa znajdziesz
1
@JimMorrisonFCB ale on jeszcze nie zaczał:)
0
@gumaz ja do lotniska Lublin... 2 km
0
@KrwawiaceoczyVEB Zdecydowany faworyt robi robote
1
@kubix05 jaja to zobaczysz o 20 45
0
Anielski orszak można odśpiewać o 20 45
2
Holandia od ilu zacznie liczyć bramki? 3,4?
0
@Criss18Barca jaki by nie wyszedł, Holendrzy liczą od trzech
1
@kanver_ za Oyedele 40% ze sprzedaży Man Utd trzeba było zapłacić. Mioduski wie, że jak nie rzygnie kasa, to już wpływów za LKE już takich nie bedzie
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bocheno1 szybko i łatwo?
0
@Destroyer_of_Worlds a skąd masz taką informację, że Lech byłby taki ruchem zainteresowany?
1
@July_6_BcN są tacy co mówią, są tacy co sobie nie wyobrażają mówić.
0
@MatBac1991 bo tak zaczynaja
0
Czas na prawdziwą piłkę. Jazda Wisełko!
0
@katalonczyk987 no Genk z 4-5 strzeli
0
Igulec traci seta z bobem holenderskim